Żywność ekologiczna i błonnik witalny sposobem na dolegliwości zdrowotne

Kilka lat temu przechodziłam ciężki stan załamania nerwowego. Jedynym sposobem na pocieszenie się w tych dniach było dla mnie objadanie się. Jadłam wszystko co napatoczyło się na drodze zwykle jakieś słone i słodkie przekąski, fast foody i tym podobne.

Jak pozbyć się chorób przy pomocy żywności ekologicznej?

żywność ekologicznaNie czułam bowiem na siłach by samodzielnie gotować, łatwiej było wrzucić do mikrofalówki jakiś gotowy produkt. Taki sposób odżywiania negatywnie odbił się na moim zdrowiu. Nie tylko sporo przybrałam na wadze, ale męczyły mnie częste nudności, wzdęcia i inne nieprzyjemne dolegliwości. Do tego przyjmowanie leków antydepresyjnych całkowicie wyniszczyło mój organizm. Musiałam stanąć na nogi. Postanowiłam całkowicie zmienić sposób odżywiania, fast foody zastąpiłam żywność ekologiczna, a zamiast tracić czas na oglądanie telewizji postanowiłam chodzić na spacer i siłownię. Jeszcze tego samego dnia odwiedziłam sklep ekologiczny, który zaopatrywała najlepsza hurtowania ekologiczna w okolicy. Tam ekspedientka poleciła mi nie tylko zwyczaje produkty żywnościowe jak olej kokosowy, a także błonnik witalny. Nie byłam co do niego przekonana gdyż nie wierzyłam w żadne suplementy diety, ale mimo to postanowiłam spróbować, w końcu jak zmiany to zmiany. Rzeczywiście po tygodniu zauważyłam pierwsze zmiany. Znacznie mniej jadłam, gdyż błonnik witalny skutecznie utrzymywał uczucie sytości przez długi czas.

Dzięki temu w końcu zniknęła ciągła chęć jedzenia, a co najważniejsze w końcu pozbyłam się uporczywych wzdęć i uregulowałam pracę jelit. Zauważyłam nawet zmianę w wyglądzie i kondycji mojej skóry. Wyglądała ona na zdrowszą, a dodatkowo poprawiło się moje samopoczucie.

Źródło

http://www.zdrowazywnosc.com.pl/kategoria1.html