Żona przygotowała instrukcję obsługi myjni

O godzinie siedemnastej jadę na stację benzynowa, na której pracuje moja żona. Jest kierownikiem stacji i bardzo dobrze czuje się w swojej pracy. Na początku nie byłem przekonane czy to dobra branża dla niej ale postanowiła spróbować a ja nie chciałem stać na drodze w jej karierze.

Żona pracuje na stacji gdzie jest myjnia samochodowa

wyposażenie myjniŻona jest odpowiedzialna za obsługę klientów stacjo benzynowej a także klientów, którzy chcą skorzystać z myjni samochodowej. Jeżeli jakiś klient ma problem z obsługa myjni samochodowej to żona zawsze z uśmiechem na twarzy tłumaczy jak powinno się korzystać z tego urządzenia. Wyposażenie myjni pochodzi od bardzo znanego zagranicznego producenta. Wyposażenie myjni jest co roku sprawdzane i serwisowane przez najlepszych specjalistów. Żona praktycznie nie ma problemów z urządzeniami a rzadko kiedy jakiś klient ma problem z obsługą myjni. Jakiś czas temu żona wpadła na pomysł, ze na myjni samochodowej bardzo ważne są instrukcje obsługi poszczególnych maszyn. Przygotowała bardzo czytelne informacje i dzięki nim klienci wiedzą jakie czynności po kolei powinni wykonywać czy jakie guziki naciskać żeby samochód został szybko i sprawnie umyty. Cieszę się, że żona tak dobrze radzi sobie w swojej pracy. Branża może nie jest typowo kobieca ale ona nie nadawałaby się do biura. Ja jestem zupełnie inny. Nie lubię kontaktu z ludźmi. Jestem informatykiem i moja praca jest siedząca. Wykonuje określone zadania i w tym się realizuję. Żona jest duszą towarzystwa i docenia kontakt z klientem.

Stacja benzynowa i myjnia, w której pracuje można żona jest bardzo znana w naszym mieście. Mają niskie ceny, które są przystępne dla klientów. Poza tym dobra lokalizacja także ogrywa bardzo ważną rolę w funkcjonowaniu firmy.