Zawias wahadłowy drzwiowy

Jakiś już czas temu, było to już pewnie kilka lat temu, szacuję, że minęło już mniej więcej siedem do ośmiu lat temu, choć aby sprawdzić dokładną datę musiałabym zaglądnąć w papiery firmowe. Jednak to właśnie w tym czasie otworzyłam swoją własną nową firmę i zaczęłam zajmować się produkcja zawiasów wahadłowych.

Jak zrobić zawias wahadłowy?

zawiasy wahadłoweJak się bardzo szybko okazało w ówczesnym czasie, takie zawiasy wahadłowe to bardzo popularne przedmioty. Dowiedziałam się o tym przypadkiem, kiedy sama chciałam takie nabyć. I choć wydawało się to wtedy niemal niemożliwe to jednak chciałam bardzo je znaleźć i zakupić, ponieważ miałam już kupione drzwi i przygotowane do wstawienia, jedyna rzecz jakiej mi brakowało to właśnie zawiasy wahadłowe. Szukałam ich dosłownie wszędzie i jak się dowiedziałam było mnóstwo ludzi w takiej samej sytuacji jak ja. Okazało się bowiem, że takie zawiasy były wtedy novum na rynku polskim i zagranicznym, dlatego też dostanie ich było takie trudne. Pomyślałam wtedy, że skoro jest tak duża liczba oczekujących na nowe zawiasy to dobrym pomysłem byłoby zakupienie dużej maszyny do ich produkcji. Akurat szukałam wtedy całkiem nowej pracy, ponieważ przeprowadzałam się do innego miasta i musiałam znaleźć coś nowego blisko miejsca zamieszkania. Bardzo szybko okazało się, że takie maszyny są bardzo dobre i można je zamówić i dostać bardzo szybko. Dowiedziałam się też, że otrzymam sporą dotację na moją całkiem nową firmę.

I tak okazało się, że otworzenie nowej firmy, to całkiem dobry pomysł i będę mogła bez problemu korzystać ze wszystkich dostępnych dotacji. Produkcja nowych zawiasów wahadłowych ale nie tylko, ponieważ dzięki zakupionej maszynie mogłam produkować też inne rodzaje zawiasów, była bardzo dobrym pomysłem.