parkiety

Zatrudniłam się jako handlowiec i będę sprzedawać parkiety

Moja mama jest przedstawicielem handlowym. Ja w tym roku skończyłam studia i poszukuję pracy. Studiowałam w miejscowości Chełm. Zawsze podobała mi się praca mojej mamy dlatego postanowiłam zorientować się czy w jej firmie, która jest w centrum miasta Lublin nie szukają młodych i zmotywowanych osób do pracy.

Zajmę się sprzedażą parkietów i podłóg

parkietyWiem na czym polega praca przedstawiciela handlowego i jestem świadoma, że wiąże się z kontaktem z ludźmi i wyjazdami. Firma, mamy zajmuje się sprzedażą paneli i parkietów a także drzwi. Panele podłogowe są znane i doceniane nie tylko na rynku krajowym ale i zagranicznym. Firma współpracuje z wieloma sklepami i firmami budowlanymi. Mama dobrze sobie radzi w pracy. Drzwi wewnętrzne dobrze się sprzedają i mama nie ma problemów ze znalezieniem chętnych klientów na ich zakup. Drzwi metalowe sprzedają się podobnie. Mama zauważyła jednak, że drzwi metalowe są chętniej wybierane przez klientów biznesowych do firm i magazynów niż do domów czy mieszkań. Nie mówiłam nic mamie i poszłam do firmy. Okazało się, ze poszukują handlowca. Powiedziałam, ze nie mam doświadczenia ale szybko się uczę i nie będą żałować jak mnie zatrudnią. Jutro będę miała szkolenie. Stylowe parkiety z Lublina i inne podłogi na razie nie są mi dobrze znane. Jako handlowiec muszę znać szczegółowo każdy produkt, żeby wiedzieć jak go zareklamować moim klientom. Podłogi drewniane zostały szczegółowo opisane w materiałach, które dostałam do zapoznania się. Mamie powiedziałam w domu, że będziemy razem pracować. Mama się ucieszyła. Wiele mi opowiedziała o każdym produkcie. Dowiedziałam się od niej więcej niż z ulotek.

Montaż drzwi jest tani i jest wiele specjalistów więc mogę dogadać się z kilkoma w różnym regionie żeby przekazywać namiary chętnym klientom. Powiedziałam, ze będę sprzedawać parkiety więc takie usługi jak montaż drzwi na razie nie będzie mi potrzebny.