Zamieszkałem w inteligentnym domu

Pracowałem w firmie, która była znana w całym kraju. Budowaliśmy domy na najwyższym poziomie i ciągle wprowadzaliśmy coraz to ciekawsze rozwiązania i udogodnienia. Klienci chętnie z nami współpracowali, ponieważ oferowaliśmy to co nietuzinkowe.

Wysoki komfort w inteligentnym domu

zaawansowany inteligentny dom w WarszawieNaszym ostatnim projektem był zaawansowany inteligentny dom w Warszawie, który wybudowaliśmy na obrzeżach miasta. Szef wytypował mnie do testowania tego domu i zamieszkałem w nim na cały miesiąc. Dla mnie to było niesamowite doświadczenie, ponieważ mieszkałem w kamienicy i jeszcze nigdy nie miałem okazji przebywać w tak komfortowym budynku. Przeprowadziłem się tam już następnego dnia, ponieważ chcieliśmy uzyskać jak najwięcej informacji na temat projektu zanim wprowadzimy go do regularnej sprzedaży. Dostałem od prezesa smartphone, który służył to włączania światła czy nawet otwierania bramy wjazdowej. Wcześniej naturalnie miałem szkolenie z obsługi wszystkich urządzeń, żebym sobie radził, ponieważ nie miałem nigdy z tym do czynienia. Po tygodniu mieszkania w tym inteligentnym domu opanowałem wszystko. Jeszcze nigdy w życiu nie było mi dane mieszkać w tak komfortowych warunkach i mógłbym tu zostać na stałe. Wszystko było takie wygodne i proste. Po miesiącu zdałem szefowi raport, który był dla niego zadowalający. Na tej postawie nasz dom został wprowadzony do sprzedaży. Mnie na taki nie stać, ale postanowiłem sobie, że jak będę miał więcej pieniędzy to tylko na taki dom się zdecyduję.

Nasz nowy projekt domu okazał się ogromnym hitem na rynku i bardzo wielu klientów decydowało się na takie własnie rozwiązanie. Pracy mieliśmy tak dużo, że szef musiał zatrudnić dodatkowe osoby do prac budowlanych. Pomysł z takim inteligentnym domem okazał się trafiony.

Opublikowane w Dom