Założone firany na dużym oknie

Przeprowadzka do nowego mieszkania była konieczną decyzją. W poprzednim było zdecydowanie za ciasno i brakowało mi miejsca. Nowe mieszkanie nie dość, że jest o wiele większe to na dodatek ma duże okna, dzięki czemu w środku jest bardzo jasno.

Ładniejszy wygląd okien z nowymi firanami

firany na duże oknaOkna były bez żadnych firman i zasłon co nieco mi przeszkadzało. Postanowiłam to zmienić i kupić jakieś ciekawe firany. Znalazłam całkiem interesujący sklep niedaleko, w którym dostępne były firany na duże okna i tam się udałam. Zanim jednak poszłam to dokładnie wymierzyłam okna. Kupiłam piękne firmany, które jeszcze tego samego dnia zdecydowałam się powiesić. Nie zdawałam sobie sprawy jakie to trudne zadanie, ponieważ nigdy wcześniej firan nie wieszałam. Na szczęście miałam dość wysoki taboret i mogłam dosięgnąć na samą górę, aby firany zawiesić. Kiedy skończyłam zakładać firany na pierwszym oknie to zadzwonił dzwonek do drzwi. Przyszedł mój sąsiad z naprzeciwka, by porozmawiać i napić się kawy. Zupełnie zapomniała, że go zaprosiłam. W sumie to nawet dobrze się złożyło, ponieważ poprosiłam go o pomoc przy zakładaniu firan. Razem szybko poradziliśmy sobie z firmanami na pozostałych oknach i mogliśmy spokojnie napić się kawy. Od razu zauważyłam, że okna z firanami wyglądały o wiele ładniej. Zapanował wszędzie taki ciepły klimat. Sąsiad zapytał gdzie dostałam takie firany na duże okna, ponieważ bardzo mu się spodobały i też chciał takie kupić do swojego salonu. Wskazałam mu sklep, w którym byłam.

Sąsiad następnego dnia także udał się do tego sklepu i kupił sobie firany. On z kolei wybrał zupełnie inny wzór niż ja, ale też ładny. Zaprosił mnie do siebie, żeby pochwalić się jak ładnie wygląda w jego mieszkaniu. Rzeczywiście wyglądało dużo lepiej.