Zakup strojów piłkarskich z nadrukiem

Od zawsze lubiłem piłkę nożną, zarówno grać w nią na boisku, jak i z perspektywy kibica kanapowego i stadionowego. Proste reguły, rywalizacja oraz współdziałanie w drużynie – to wszystko sprawiło, że jest moją ulubioną dyscypliną sportu.

Nowe stroje piłkarskie dla mojej drużyny

stroje piłkarskie z nadrukiemW wieku szkolnym trenowałem w różnych klubach w naszym mieście, grając w lidze juniorskiej i na różnych turniejach. Z czasem przybywało obowiązków, nauki w szkole średniej i na studiach więc zaprzestałem gry w zespołach zawodowych, ale dalej kopałem piłkę hobbystycznie. Po ukończeniu dyplomu magistra i podjęciu nowej pracy okazało się, w zakładzie tym działa drużyna grająca w lidze amatorskiej, osiągająca zresztą niezłe wyniki. Moje zatrudnienie zbiegło się z różnymi zmianami w tym zespole, poszukiwali nowych graczy, tzw. świeżej krwi oraz nowych strojów do rozgrywania spotkań. Natychmiast zgłosiłem swoją chęć przystąpienia do drużyny, która została pozytywnie odebrana oraz zacząłem pomagać w doborze odpowiednich koszulek i spodenek. Poprzednie były już mocno zużyte więc potrzebne były nowe stroje piłkarskie z nadrukiem. Na rynku było sporo do wyboru takich kompletów, ale ważny był kolor, który nawiązywał do barw loga naszej firmy. Oczywiście musiały mieć nadruk z herbem drużyny, sponsorem którym był nasz pracodawca oraz numerem i nazwiskiem danego zawodnika. Wraz z kolegą znaleźliśmy dwa zbliżone kolorystycznie stroje, w podobnych cenach, wśród których zrobiliśmy demokratyczne głosowanie. Wygrał pierwszy komplet, który również moim zdaniem był najładniejszy.

Zamówienie ze strojami pojawiło się w ciągu kilku dni, jednak my już trenowaliśmy do zbliżającego się sezonu. Chcieliśmy w nim wypaść jak najlepiej, ponieważ poprzedni sezon nie był za bardzo udany. Mam nadzieję, że w nowych strojach będzie nam łatwiej o zwycięstwa.