kontenery

Wynajem sprzętu budowlanego czyli najlepsze kontenery

Dokonujące jakieś budowy, czy remontu potrzebujemy odpowiedniego sprzętu budowlanego. Ja przeprowadzając remont domu, usiałam taki sprzęt wynająć.

Wrocławskie najlepsze kontenery były niezbędne

konteneryNa szczęście Wrocław, ma bogatą gamę przedsiębiorstw budowlanych, które oprócz usług budowlanych świadczą, też usługi wynajmu sprzętu budowlanego. Ja sama tego remontu nie robiłam, pomagał mi mój znajomy, który zna się trochę na budowlance. Zasugerował mi, abym wynajęła kontener na gruz, w którym będziemy przechowywać gruz powstały w wyniku remontu.  Najlepsze kontenery wrocław były dość drogie, ale nie chcąc zabrudzić i zniszczyć sobie trawnika w ogrodzie to musiałam go wynająć. W późniejszym etapie wywóz gruzu stał się kłopotliwy dla nas bo nie mieliśmy aż tak dużego pojazdu mechanicznego by to wywieźć, ale firma budowlana, umożliwiała wynajem takiego pojazdu. Kontenery na gruz po załadunku są naprawdę ciężkie.Musiałam jeszcze wynająć drobny sprzęt budowlany jak: wiertarkę , szlifierkę kątową, narzędzia do drewna jak – imadło, piłę, dłuto, bo akurat misie zachciało belek drewnianych na suficie. Dalej kotwy chemiczne oraz oczywiście takie materiały jak na przykład cement, drewno, kafelki , panele, bo akurat był też to sklep budowlany ze wszystkim, łącznie z meblami. Nie chciałam kupować żadnego sprzętu budowlanego, z uwagi na brak miejsca składowania ich w moim domu.

Ale po podliczeniu usługi wynajmu sprzętu budowlanego to bardzo sporo zapłaciłam, zwłaszcza , że stawka była godzinowa , a nie dniowa jak gdzie indziej. Trudno trzeba było zapłacić.