Wygodne spodnie wojskowe

 

Dobrze skrojone, wygodne spodnie mogą nieraz znacznie ułatwić wykonywanie dowolnego zadania, gdyż nieraz zdarzało się iż oprócz trudności samej pracy musieliśmy jeszcze zmagać się z nieszczególnie dobrze wykonanym umundurowaniem. Nowe sorty mundurowe są więc dopasowane do naszych potrzeb i przystosowane do pracy, jaką zazwyczaj wykonujemy.

Spodnie wojskowe do ochraniaczy i nakolanników

spodnie z miejscem na nakolannikiJednym z największych mankamentów większości spodni które przydzielano nam do niedawna była mała kompatybilność z ochraniaczami kolan, jakie znajdują się na naszym standardowym wyposażeniu. Spodnie musiały być ściągane podczas zakładania ochraniaczy, a tym samym stawały się niesamowicie niewygodne, do tego stopnia iż obtarcia nie były niczym dziwnym. Nowe spodnie z miejscem na nakolanniki rozwiązywały ten mankament całkowicie, gdyż miały one ochraniacze w standardzie, a w razie potrzeby można było je szybko wyjąć ze spodni i założyć większe nakolanniki. Spodnie te przede wszystkim przeznaczono do pracy w trudnych warunkach, toteż same nakolanniki jakie posiadają spodnie doskonale chronią przed uderzeniami oraz wszelkiego rodzaju obrażeniami, jakich można się nabawić w trakcie pracy. Ochraniacze wykonane są z tworzywa sztucznego, które jest na tyle elastyczne iż w żadnym momencie nie przeszkadza w poruszaniu się, i manewrowaniu w dowolny sposób.

Można je wyjąć ze spodni szybko, aczkolwiek nie wypadają ze swoich kieszeni przypadkowo, i dobrze znoszą najbardziej trudne zadania i duże obciążenia. Po wyjęciu fabrycznych ochraniaczy, natomiast, można z łatwością założyć zewnętrzne nakolanniki. Spodnie pozwalają na ich dokładne i bezpieczne zamocowanie, tak by nie spadały w trakcie poruszania się i nie powodowały dyskomfortu z racji ściśniętego materiału.