Wybierz zabawki z drewna

 

Kupując zabawki także można być eko. Przykład? Produkty wykonane z drewna. Jest ich całe mnóstwo i to zarówno na półkach dla chłopców, jak i dziewczynek. Drewniane zabawki z pewnością mają swój urok. Co więcej, bywają dużo bardziej trwałe niż na przykład plastikowe.

Dziewczynki kochają wozić lalki w wózku

wózek dla lalek drewnianyJest wiele zalet drewnianych zabawek. Są ekologiczne, bezpieczne, ale także gustowne. Już zwykłe klocki są z jednej strony interesującą, a z drugiej kreatywną zabawką. Drewniane produkty twórcy wzorują też na dużych, dorosłych elementach. Na przykład meble. W wersji dla dzieci kupić można stoliki, krzesełka, kuchnie, szafki i tym podobne. Dzieciaki świetnie mogą bawić się w urządzanie domu. Skoro dom, to nie można zapominać o lalkach. Małe łóżeczko z drewna, a także wózek dla lalek to kolejne świetne propozycje dla dziewczynek. Dziecko uczy się zachowań dorosłych, naśladując to, co robią rodzice. Jeśli chodzi o kołyskę czy wózek dla lalek drewniany produkt jest trwały, ale również ładnie wygląda. Nawet stojąc w dziecięcym pokoju sprawia wrażenie, jakby był gustownym meblem. Chociaż meblem nigdy się nie stanie, ponieważ dziecko na pewno będzie go często wykorzystywało do zabawy. Zabawy, dzięki której maluch może zacząć się uczyć wielu cech, jak opiekuńczość. Jest jeszcze wiele innych zabawek wykonanych z drewna, które z pewnością przypadną do gustu dzieciom. To choćby domki dla lalek, oczywiście z możliwością zakupu mebelków, a także na przykład tor wyścigowy dla chłopców czy kolejka z wieloma elementami, o które można ją rozbudowywać.

Wydaje się, że drewniane zabawki znowu są popularne. A może tak naprawdę to nigdy nie przestały być. W każdym razie w dobie cyfryzacji na szeroką skalę, także w przypadku produktów dla dzieci, z pewnością są ładnym wyjątkiem. I na pewno sprawdzają się, zarówno w przypadku niemowlaków, jak i trochę starszych dzieciaków.