Wizyta w najlepszej stacji kontroli pojazdów

 

Od jakiegoś czasu planowałem zakupić samochód, żeby mieć czym dojeżdżać do pracy. Miałem dość daleko i jazda dwoma autobusami była mało komfortowa i na dodatek czasochłonna. Znalazłem dla siebie idealny samochód, który postanowiłem kupić, bo cena była dość atrakcyjna. 

Auto sprawdzone w stacji kontroli pojazdów

stacja kontroli pojazdów wrocławAntek, mój kumpel z pracy, który już kilka aut w swoim życiu kupił, doradził mi, żebym przed zakupem pojechał na stację kontroli pojazdów i sprawdził ten samochód przed zakupem. Była to podstawa każdych udanych zakupów i gwarantowała bezpieczeństwo i pewność, że auto jest sprawne. Antek nawet podpowiedział mi, jaka była najlepsza stacja kontroli pojazdów Wrocław znałem doskonale i od razu zorientowałem się w jakiej to dzielnicy. Do sprzedawcy pojechałem w umówionym terminie i poinformowałem go, że chcę jechać na stację kontroli pojazdów, żeby sprawdzić auto przed zakupem. Bez problemu się zgodził i od razu pojechaliśmy. Kolejki nie było i od razu mogłem wjechać. Kiedy poszedłem uregulować płatność za przegląd, to specjalista już oglądał samochód. Powiedziałem, że planuję go kupić i poprosiłem o szczegółowe sprawdzenie samochodu. Dość długo trwał ten przegląd, ale auto zostało sprawdzone bardzo szczegółowo. Jedyne, co znalazł specjalista, to za nisko ustawione światła mijania, ale od razu to naprawił. Powiedział mi na koniec, że samochód jest w świetnym stanie i zdecydowanie warto kupić go za te pieniądze. Ze spokojem więc mogłem dokończyć tę transakcję.

W aucie tylko wymieniłem rozrząd i olej, bo tak należało robić zawsze, jak kupowało się używane auto. Te informacje również uzyskałem od Antka, ponieważ był on doświadczony w tym temacie. Dojazd do pracy samochodem był o wiele wygodniejszy i zajmował niewiele czasu.