Wideofilmowanie naszych urodzin

Jesteśmy fanami internetu

Wideofilmowanie naszych urodzin

 

  • W naszym liceum nadszedł czas osiemnastek. Wszyscy już prawie byli pełnoletni i urządzali huczne imprezy z tego powodu. Ja chodziłam do jednej klasy z moją siostrą bliźniaczką. Byłyśmy bliźniaczkami jednojajowymi, więc zawsze wzbudzałyśmy jakąś tam atrakcję wśród innych. Nasze urodziny musiałyśmy wyprawić wspólnie.

Konieczność wideofilmowania osiemnastki bliźniaczek

wideofilmowanie częstochowaCzas, w którym osiągniemy pełnoletność, był dla nas wtedy bardzo ważny. Czekałyśmy, aż w końcu staniemy się dorosłe i niezależne. Planowałyśmy wielką imprezę, najlepszą ze wszystkich, które się odbyły. Już z rok omawiałyśmy wszystkie ważne szczegóły. Mama stwierdziła, że najważniejsze jest wideofilmowanie częstochowa, bo będzie to wspaniałą pamiątka dla nas, jak już dorośniemy i każda pójdzie w swoją stronę. Dlatego zamówiła najlepszą panią kamerzystkę jaką znała. Jej mama nagrywała nasz ślub, a jej córka poszła tym samym śladem i również zajmowała się kręceniem imprez. Była najlepsza w mieście i zapraszano ją nawet do nagrywania różnych ważnych wydarzeń w mieście. Gdy działo się coś ważnego, to zawsze musiała być na posterunku. Była gwarantem dobrej imprezy, tak więc wzmiankę o tym, że będzie nagrywać nasze urodziny umieściłyśmy na zaproszeniach.No co, ludzie muszą wiedzieć, że będą nagrywani, więc lepiej dobrze wyglądać, bo jak się uwieczni na filmie coś niekorzystnego, to może nie być ciekawie. Gdy przyszedł czas urodzin, było dużo zamieszania. Kamerzystka była przed czasem i nagrała z nami krótki wywiad przed całą imprezą.

Po odbyciu wywiadu z kamerzystką i kilku miłych słowach nagranych przez rodziców, wyruszyliśmy do wynajętej sali bankietowej. Było wspaniałe, dużo hałasu, dobrej muzyki i świetne prezenty. DJ przyjechał z daleka i również świetnie rozbawiał publiczność. Na szczęście, wszystko zostało uwiecznione.