Wesele w sukience w groszki

Sezon letni rozpoczął się w tym roku bardzo wcześnie. Już majowa pogoda była bardzo słoneczna i ciepła. Można było czuć tę ciepłotę na twarzy i powiew letniego wiatru, co pozytywnie nastrajało mnie i motywowało do pracy. Był to też czas, w którym trzeba było zadbać o nowości w garderobie i eleganckie sukienki.

Sukienki w groszki hitem sezonu

elegancka sukienka w groszkiJestem osobą wybredną, ale o nieskazitelnej figurze. Nie boję się kolorów w szafie, ani wzorzystych ubrań. Dlatego też, to lato było dla mnie bardzo intrygujące. Modne okazało się groszki, drobne i duże. Musiałam mieć kilka takich strojów w swojej garderobie. Elegancka sukienka w groszki miała jako pierwsza trafić w tym sezonie do mojej szafy. Jednak moje poszukiwania były zgubne. Niektóre z nich były wykonane ze zbyt przewiewnego materiału, inne miały odcięcia w talii, czego nie znosiłam, a ta, które pasowała mi idealnie, została tylko w żółtym kolorze. Nie mogłam tak się ubrać na wesele bratowej. Zaplanowała ona uroczystość w barwach czerwieni i czerni, co absolutnie zepsuło by jej wizję ślubu. Musiałam szukać dalej. W końcu, po miesięcznych poszukiwaniach i wyczekiwaniach, udało się. Znalazłam idealnie pasującą kreację. Ta elegancka sukienka w groszki doskonale pasowała do klimatu imprezy, na którą wybierałam się. Nie mogłam już doczekać się, kiedy ją włożę. Oczywiście, w między czasie dokupiłam do niej wysokie, gustowne i jednolite szpilki. Dzięki czemu, moja kreacja stała się jeszcze bardziej dystyngowana. Całość uzupełniłam żakietem i kopertówką. Byłam gotowa do podboju parkietu.

Wesele odbyło się w lipcu, w przepięknej wiejskiej scenerii. Goście bawili się do rana, przy akompaniamencie folkowej polskiej muzyki. Moja elegancka sukienka w groszki była później podziwiana na wielu zdjęciach i zapamiętana przed wielu gości.