W moim laptopie wymieniłem już prawie wszystko

Kilka lat temu kupiłem sobie doskonałej jakości laptopa. Wydałem naprawdę mnóstwo pieniędzy na sprzęt najwyższej jakości. Wszystko dlatego, że komputera mobilnego używałem w swojej pracy, a więc używałem go do zarabiania pieniędzy. Chcąc funkcjonować zawodowo całkowicie bezstresowo musiałem w tym celu kupić laptopa o najlepszych parametrach.

Matrycę wymieniłem jako ostatnią

wymiana matrycy w laptopie w WarszawieMało kto wie o tym, że w laptopie można wymienić praktycznie wszystko. Wiele osób sądzi, że kupując laptopa nie ma się możliwości wymiany podzespołów a to przecież jeden z największych mitów dwudziestego pierwszego wieku. Osobiście w swoim laptopie wymieniłem w ostatnim czasie praktycznie wszystko. Ostatnią czynnością, jaką zleciłem specjalistom w dziedzinie informatyki była wymiana matrycy w laptopie w Warszawie, bo to właśnie w tym mieście ekrany w laptopach wymieniają bez najmniejszych problemów. Wymiana wyświetlacza to jednak nie wszystko co w ostatnim czasie musiałem zlecić w swoim mobilnym komputerze. Jak już wspominałem – kupowałem laptopa najwyższej klasy. Zanim wymieniłem ekran to wcześniej unowocześniłem sobie kartę graficzną a także powiększyłem pojemność dysku twardego. Do tego jeszcze zwiększyłem wszystkie możliwe rodzaje pamięci co spowodowało, że mój mobilny komputer obecnie jest nadzwyczaj nowoczesny. I pomimo tego, że kilka lat temu był to sprzęt z najwyższej półki to wiem, że cały czas muszę go unowocześniać i modyfikować.

Twierdzenie, że komputerów mobilnych nie można modyfikować czy też rozbudowywać jest całkowicie nieprawdziwe. Każdy komputer typu laptop czy też notebook można unowocześnić. Wystarczy jedynie wymienić w nim podzespoły. To jest naprawdę proste i każdy serwis komputerowy potrafi zamienić starego laptopa w sprzęt najwyższej klasy.