Usługi hotelowe dla gości weselnych z daleka

Właściwie to nie wiem, jak to się stało, że w ogóle spotkałam Krzyśka. On na co dzień mieszka w Opolu, ale studiuje w stolicy, ja mieszkam od paru lat w Łodzi, ale pochodzę z północy Polski. Spotkaliśmy się w Gnieźnie i tak jeździliśmy latami do siebie, aż w końcu Krzysiek mi się oświadczył. Wesele nie miało być małe.

Są w Opolu hotele z salami balowymi?

hotel z sala weselną OpolePojawił się jednak pierwszy problem już na samym początku. Cała moja zaproszona rodzina, a było to około czterdzieści osób, miała dojechać z drugiego końca Polski do Opola. Odwrotnie było jeszcze gorzej, bo zaproszonych miało być od Krzyśka ponad sześćdziesiąt gości. Przyszło mi do głowy, że my będziemy musieli wynająć jakiś hotel chyba, bo jak goście mają wracać tyle kilometrów do domu? Przecież musiały być w Opolu jakieś hotele z salami weselnymi, bo nie jesteśmy sami w takiej sytuacji, gdy młodzi pochodzą z różnych części kraju lub w ogóle z innych krajów. To jedyna sytuacja, która nas ratowała. Droższa, ale jedyna. Włączyłam google i wpisałam hotel z sala weselną Opole. Odetchnęłam z ulgą, bo mieliśmy w czym wybierać, a to najważniejsze. Teraz tylko trzeba było zadzwonić, zapytać o terminy i obejrzeć hotele. Pokoje były dla nas mniej istotne niż sala weselna, ale też ważne. Jeśli kładąc się nikt nie będzie zwracał na to uwagi, to zwróci na pewno, gdy się obudzi i będzie szykował na poprawiny. Hotel musiał być naprawdę dobry, a sala wyjątkowa. Po tygodniu wybraliśmy i zarezerwowaliśmy termin.

Byłam bardzo szczęśliwa. Poczułam, że uszło ze mnie powietrze i teraz mogłam odpocząć i cieszyć się tym, co będzie. W hotelu było tyle udogodnień, że nawet gdyby goście nudzili się na weselu to mogli wyjść i skorzystać z sauny czy bilardu – żartowałam do narzeczonego. Zdecydowanie łatwo w dzisiejszych czasach wszystko zorganizować.