Upominek na dzień przyjaciela

Uważam, że trzeba doceniać ludzi, którzy są dla nas ważni. Dlatego, gdy jest jakaś okazja, z radością udaję się do sklepów, w poszukiwaniu pomysłów na spersonalizowany prezent, który spodoba się osobie obdarowywanej. Takimi drobnymi gestami i upominkami, pokazujemy, że doceniamy te osoby, i jesteśmy im wdzięczni za wszystko, co dla nas robią.

Podarunek dla wyjątkowej osoby

wyjątkowy prezent dla przyjacielaWiele osób twierdzi, że nie istnieje coś takiego, jak przyjaźń między mężczyzną a kobietą. Błąd, my znamy się już od wielu lat i obalam to twierdzenie. Zbliżał się ważny dzień, więc musiałam wybrać jakiś wyjątkowy prezent dla przyjaciela, bo trzeba pielęgnować te więzi. Zawsze sobie coś tam kupujemy. Pomyślałam, że w tym roku kupię kilka drobiazgów, które będą do niego pasowały. Marzył o płycie ulubionego zespołu, aby mógł słuchać jej w samochodzie. Miał obsesję na punkcie muzyki, więc jakakolwiek płyta, byłaby dla niego idealnym pomysłem. Poza tym stwierdziłam, że czyta jakieś głupie gazetki o celebrytach, jak jest u mnie, bo nic innego u mnie nie ma. Pomyślałam, że jakaś książka by się mu przydała, aby miał co robić w wolnych chwilach. Kiedy się przebieram, czy maluję na jakieś wyjście, to biedak musi nieraz czekać z godzinę na mnie lub więcej. Więc jest to bardzo praktyczny prezent. Nie mogłam też zapomnieć o słodyczach. Pochłania je kilogramami, i ma szczęście, bo w ogóle nie tyje. Zamówiłam mu jakieś słodycze z zagranicznej strony, więc na pewno się ucieszy. Spróbuje czegoś nowego.

Wręczając prezent przyjacielowi, nie byłam pewna, czy on również będzie pamiętał o tym dniu. Jednak okazało się, że tak, i również ma coś dla mnie. Dostałam wspaniały szalik, który ostatnio oglądałam w galerii, ale nie było mnie już na niego stać. Fajnie jest mieć przyjaciół, trzeba to przyznać. Bardzo byłam zadowolona z prezentu.