torby papierowe Poznań

Tworzę torby papierowe Poznań

Obecnie pracuję w niezbyt ciekawej firmie. Co prawda nie mam nic do zarzucenia swojej pracy, jeśli chodzi o płace czy podejście władz, ale po prostu jest ona mało ciekawa.

Produkuję torby papierowe w Poznaniu

torby papierowe PoznańWiadomo, na produkcji raczej wiele rzeczy się nie dzieje. Czynności są powtarzalne i dzień w dzień robi się to samo po osiem, a czasami i dwanaście godzin. Ja produkuję torby papierowe Poznań. Polega to głównie na obsłudze maszyn, bo przecież ręcznie takich toreb nie wytwarzam. Jest to praca dość męcząca i niewdzięczna. Jeśli ktoś był kiedyś pracownikiem produkcji, to doskonale wie, o czym mówię. Torby reklamowe także u nas są produkowane, ale o to dba już nie mój dział. Ja muszę wytworzyć same torby, gładkie, bez niczego. Pracuję w mieście Poznań. Ciężko było mi znaleźć zajęcie przez długi czas, więc na razie zdecydowałam się na to zajęcie, ale myślę, że za jakiś czas je zmienię. Poznałam co prawda ciekawych ludzi w tej firmie, ale przecież nie dla ludzi się pracuje w jakimś miejscu tylko dla pieniędzy i ewentualnego doświadczenia. Takiej rzeczy jednak chyba nie warto wpisywać w curriculum vitae. Przecież pracownik produkcji nie brzmi dość fachowo. Oczywiście, jeśli nie będę miała nic ciekawszego w moim doświadczeniu, wpiszę, że robiłam takie rzeczy, ale mam nadzieję, że później jednak uda mi się trafić na jakieś bardziej biurowe stanowisko.

Na pewno nie interesuje mnie sprzedaż, a takiej pracy jest najwięcej. Produkcji też mam już dosyć, więc powoli rozglądam się za nową pracą, ale na spokojnie. Jak coś się trafi, to będzie dobrze, a jak nie to dalej będę pracować tutaj.