Szczęście córki dzięki drewnianemu domkowi

Od dłuższego czasu zastanawiałam się co mogłabym kupić dla swojej kochanej córeczki w ramach prezentu. Ostatnio nie kupowałam jej żadnej zabawki, dlatego też chciałam zrobić jej świetną niespodziankę. Wyboru dokonałam będąc w pobliskim sklepie.

Zakup drewnianego domku

domek drewniany dla lalekPrzechadzałam się po sklepie z zabawkami, który znajduje się niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Sklep był naprawdę dobrze zaopatrzony, posiadał wiele, interesujących gier planszowych, maskotek czy lalek. Właśnie tutaj znalazłam domek drewniany dla lalek. Od razu pomyślałam o mojej córce, która naprawdę uwielbia bawić się lalkami. Nie ma ona takiego ładnego domku jak ten, który widziałam w sklepie. Ten domek był naprawdę ładny, duży oraz posiadał wiele ruchomych elementów. Wszystkie drzwi jak i okna mogły zostać otwarte jak i zamknięte. Domek dodatkowo posiadał doczepiany ogródek, dzięki czemu zabawa mogła zostać rozwinięta jeszcze bardziej. Zabawka wykonana była z mocnego drewna i wydawała się być bardzo wytrzymała. Poza tym, w razie uszkodzeń, bez problemu można było ją rozłożyć na wiele części, przez co dostanie się do uszkodzonego elementu nie było żadnym problemem. Domek w swoim wyposażeniu posiadał również niewielkie wyposażenie w postaci miniaturowych mebli, schodów czy chociażby dekoracji w postaci obrazów czy kwiatów. Byłam sama nim oczarowana i bardzo mi się spodobał. Chciałam, aby moja córka mogła go mieć i bawić się nim, ponieważ jest to zabawka jedyna w swoim rodzaju.

Po zakupie domku, wróciłam do swojego mieszkania. Domek był w ładnym pudełku, dlatego też nie musiałam przygotowywać opakowania. Moja córka była bardzo zaskoczona, w ogóle nie spodziewała się tamtego dnia ode mnie takiego prezentu. Domek bardzo jej się spodobał i bawi się nim po dziś dzień.