Szafa wnękowa w garderobie

Jesteśmy fanami internetu

Szafa wnękowa w garderobie

Plany by zmniejszyć moją sypialnię miałam już od dawna. W końcu udało mi się podzielić te pomieszczenie na dwie części – część sypialnianą i garderobę, o której naprawdę marzyłam. W części przeznaczonej na garderobę znajdowała się duża wnęka, którą postanowiłam wykorzystać na szafę wnękową na ubrania.

Szafa wnękowa idealnie pasuje do garderoby

szafy wnękowe do zabudowy w Warszawie z lustremMiałam określony plan jak powinna wyglądać szafa wnękowa w garderobie. Ofert firm, które w swojej ofercie mają szafy wnękowe do zabudowy w Warszawie z lustrem jest bardzo dużo. Mi jednak zależało na tym by znaleźć kogoś, kto wykona projekt bardzo szybko. Jednocześnie oczywiście chciałam żeby szafa była wykonana w sposób dokładny i była solidna. Oprócz szafy wnękowej chciałam by w pokoju znalazły się zwykłe półki, które miałam przeznaczyć na składowanie butów w pudełkach i innych pudeł, w których mam teraz posegregowane różne rzeczy. Oczywiście półki również miały zostać wykonane przez stolarza. Odpowiednią firmę udało mi się znaleźć w ciągu kilku dni. Zdecydowałam się na szafę w białym kolorze, o nowoczesnym dizajnie. Lustro, które znalazło się na środkowych drzwiach świetnie sprawdza się w garderobie i dzięki temu, że jest duże to optycznie powiększa pomieszczenie. Fronty szafy są matowe, co nadaje im interesującego dizajnu. W środku szafa jest bardzo fajnie zaprojektowana dzięki czemu przechowywanie ubrań jest teraz o wiele prostsze i bardziej ergonomiczne.

Pomysł by w sypialni wydzielić przestrzeń na garderobę był doskonały, ponieważ w końcu mam odpowiednią ilość miejsca na swoje ciuchy i są one poukładane. Szafa wnękowa, którą zamówiłam bardzo mi się podoba. Zastanawiam się nad tym by w tej samej firmie zamówić szafę na zamówienie na korytarz, którą mogłabym wykorzystać jako mały składzik.