Sprzedaż okien od znanego producenta

 

Na sprzedaży okien zawsze udawało mi się dobrze zarabiać. Sam pozyskiwałem sobie klientów i nie raz jakiś przedsiębiorca budowlany składał u mnie zamówienia na ogromne ilości. Po trzech latach otworzyłem dodatkowo sklep z oknami, w którym pracował mój najstarszy syn.

Sklep sprzedający dobrej jakości okna plastikowe

okna plastikowe grójecSyn zajmował się tylko sprzedażą a całą resztę robiłem ja. Głównie chodziło o zamówienia i rozliczanie faktur. Miałem na to sporo czasu. Ostatnio syn mi powiedział, że był w sklepie klient, którego interesowały konkretne okna plastikowe Grójec był dość sporą miejscowością a ten klient przyszedł akurat do mojego sklepu. Syn zgodnie z wytycznymi poprosił klienta, aby ten wrócił następnego dnia. Klient się pojawił i ja również byłem. Zanotowałem dokładnie nazwę okien, które klienta interesowały i obiecałem je dla niego sprowadzić. Współpracowałem z kilkoma producentami okien i wiedziałem, że te plastikowe, których szukał klient na pewno jeden z nich posiadał w ofercie. Podzwoniłem trochę i w końcu trafiłem na producenta okien plastikowych, które interesowały klienta. Producent był z Grójca, więc od razu wysłałem do niego syna po te okna. Zamówiłem większą ilość, żeby w przypadku innego klienta, okna były w sklepie na miejscu dostępne. Kiedy syn wrócił od producenta z oknami, to zadzwoniłem do klienta. Zadowolony obiecał w ciągu kilkunastu minut pojawić się w sklepie. Zadowolony klient był dla mnie najważniejszy i cieszyłem się, że załatwiłem te okna.

Wszystkie okna, które sprzedawałem były najwyższej jakości, co nie raz potwierdzali klienci mojego sklepu. W końcu współpracowałem z najlepszymi polskimi producentami. Sklep prosperował coraz lepiej i zrobiłem z syna wspólnika. Zasłużył sobie na to swoją ciężką pracą.

 

Posted in Dom