Solidne opakowania tekturowe

W firmach zajmujących się szeroko pojętą dystrybucją towarów powinny być bardzo dokładnie dopracowane procesy logistyczne. Kwestie takie jak magazynowanie czy transport niejednokrotnie rzutują na powodzenie różnych projektów oraz na dobre wyniki sprzedażowe.

Praktyczne i profesjonalnie wykonane kartony klapowe

pudełka klapoweW wielu branżach każdego dnia potrzebne są solidne opakowania, w których będą magazynowane towary, a później przygotowywane do transportu. W tych aspektach doskonale sprawdzają się wytrzymałe opakowania kartonowe, które można dostosować do rodzaju asortymentu. Duże pudełka klapowe są niezastąpione podczas magazynowania towarów. Takie kartony można swobodnie rozmieścić na regałowych półkach, bez obawy o uszkodzenie produktów. Solidne opakowania klapowe często wykorzystywane są do wysyłek, w tym do transportu paletowego. Pudełka zwykle zabezpieczane są dodatkowo taśmą pakową oraz elastyczną i trwałą folią stretch. Funkcjonalne kartony są bardzo przydatne także w sklepach internetowych. Estetyczne pudełka tekturowe wykorzystywane są do pakowania produktów, które zostały zakupione przez klientów na platformie online. Praktyczne kartony klapowe wykonywane są w różnych wymiarach, a wewnątrz mogą być zastosowane tekturowe przekładki, które dodatkowo chronią przechowywane produkty przed uszkodzeniami mechanicznymi. Do wysyłek stosowane są również rozmaite folie bąbelkowe oraz wypełniacze.

Starannie zapakowane towary nie tylko chronią wyroby przed rozmaitymi uszkodzeniami, ale też stanowią ważny aspekt marketingowy. Na kartonach mogą być wykonane różnego rodzaju nadruki, które związane są bezpośrednio z konkretną działalnością – np. logo i nazwa firmy, hasło reklamowe. Takie opakowania przyczyniają się do kształtowania wizerunku marki.