Sklepy z okularami korekcyjnymi w Krakowie

Do okulisty powinniśmy się wybierać nie tylko wówczas, kiedy zaczniemy zauważać pogorszenie się naszego wzroku. Raz na jakiś czas warto się wybrać chociażby profilaktycznie, aby mieć pewność, że wszystko jest w porządku, nasz wzrok się nie psuje, bądź w przypadku jego wady – nie rozwija się ona dalej.

Optyk z doskonałymi okularami

okulary korekcyjne - krakówPewnego dnia wracając z pracy przez starówkę dostałam ulotkę od przesympatycznej dziewczyny. Okazało się, że jest to ulotka z optyka dzięki której mogę nie tylko wykonać bezpłatne badanie wzroku, ale także zakupić całe okulary w cenie ich oprawek! Już jakiś czas temu zauważyłam, że chyba gorzej widzę, ale dotychczas nie chciało mi się iść do okulisty, jednak tym razem postanowiłam skorzystać z rabatu i udać się pod wskazany a ulotce adres. Mój wzrok badała bardzo miła Pani okulistka, która także sprawdziła, czy nie am astygmatyzmu. Okazało się, że rzeczywiście moja wada jest nieznaczna, lecz jeśli nie chcę aby się szybko powiększyła warto wybrać teraz okulary korekcyjne – Kraków jest ogromnym miastem z naprawdę wieloma optykami, ale nie sądziłam, że już w pierwszym lepszym będzie aż tak ogromny wybór oprawek! Na szczęście uzyskałam profesjonalną pomoc w tym względzie i już po kilku minutach miałam dopasowane prześliczne oprawki, które idealnie pasowały do mojego typu urody i dodawały nawet nieco charakteru mojej twarzy! Co więcej były naprawdę tanie, a dzięki zniżce udało mi się zakupić okulary w zasadzie za grosze!

Następne badanie profilaktyczne czeka mnie za pół roku. Dowiedziałam się jednak, że będąc klientką optyka ponownie będę mogła wykonać je za darmo. Pokochałam oprawki, które mam i z pewnością jeszcze długo ich nie zmienię, wobec czego ewentualnie będę musiała wymienić jedynie szkła, co znowu wiąże się naprawdę z drobnymi kosztami. Jestem niesłychanie zadowolona, że optyk w naszym mieście ma tak atrakcyjną ofertę.