serwis komputerów kraków

Czasami człowiek próbuje być mądrzejszy od samego siebie i chcąc znaleźć jak najprostsze rozwiązanie problemu w rzeczywistości jeszcze bardziej go pogłębia. Tak było w moim przypadku, kiedy okazało się, że mój komputer jest za słaby na nową grę. Przypłaciłem to wymianą części, ale też trafiłem na profesjonalną pomoc.

Rewelacyjne serwisy komputerowe

serwis komputerów krakówJakiś czas temu planowałem wymienić w komputerze zarówno kartę graficzną, jak i procesor. Wszystko ze względu na coraz to nowsze gry, które wymagały nowocześniejszego sprzętu niż ten który posiadam. Zanim jednak to zrobiłem postanowiłem nieco pokombinować na własną rękę, bo jeżeli mój plan by wypalił nie musiałbym wówczas dokonywać zakupu, który jak wiadomo do najtańszych nie należy. Plan nie tyle wypalił, co spalił mojego kompa. Chciałem podkręcić moc procesora oraz karty graficznej do maksymalnych ich możliwości lecz nie mając doświadczenia i posiłkując się jedynie jakimiś informacjami z niesprawdzonego źródła, przesadziłem i po prostu spaliłem sprzęt. Nie miałem pojęcia co robić, dlatego nie chcąc jeszcze bardziej pogarszać swojej sytuacji odwiedziłem serwis komputerów Kraków posiada ich kilka i kiedyś już pomogli mi z laptopem dlatego miałem do nich spore zaufanie. Informatycy na miejscu potwierdzili moje obawy i niestety karta oraz procesor były do wymiany, jednak jak się okazało panowie zaoferowali, że znajdą dla mnie oba te komponenty w niskiej cenie, ale jednocześnie o świetnych parametrach. Zgodziłem się na takie rozwiązanie i dzisiaj tego w żaden sposób nie żałuję.

Okazało się, że serwis załatwił mi taniej zamienniki drogich firm zajmujących się sprzedażą zarówno procesorów, jak i kart graficznych. Firmy sprzedające taniej swój sprzęt o równie rewelacyjnych parametrach okazały się być całkiem niezłe i zrozumiałem, że czasem nie warto przepłacać za metkę. Zupełnie, jak w przypadku ubrań. Koniec końców dzięki pomocy ludziom z serwisu zapłaciłem znacznie mniej za wszystko dzięki czemu mogłem sobie pozwolić na dokupienie nowej płyty głównej.