video marketing

Sąsiad od reklamy i skuteczny video marketing

Nasz sąsiad to zawsze był dziwny i nie zaprzyjaźniliśmy się z nim. Jest dość wyniosły i ma o sobie bardzo wysokie mniemanie. No cóż, nie każdy jest skromnym człowiekiem. Sąsiad jest właścicielem dużej firmy, którą utworzył wraz ze swoim szwagrem i bardzo dobrze im się wiedzie.

Video marketing i międzynarodowe reklamy

video marketingW mieście wiszą spoty reklamowe na temat jego firmy i usług jakie świadczą. W sumie, to fajnie, że mu się udało, ale czy musi być taki naburmuszony ciągle? Co te sukcesy z ludźmi robią. Ostatnio jak wybrałam się z mężem na kolację do restauracji siedział tam z jakimiś ludźmi, pewnie spotkanie biznesowe. Promował jakieś filmy korporacyjne, które zlecił zrobić, ponieważ chce uderzyć w większy rynek. W grę wchodziły nawet rynki zagraniczne więc widać miał rozmach. Wyobrażacie sobie? Jedziecie do Tokio a tam skuteczny video marketing pokazujący naszego sąsiada, który zachwala swoją firmę i zachęca to korzystania z jego usług. No może być grubo. Dopiero jak zajęliśmy stolik zorientowałam się, dlaczego sąsiad gości zaprosił do tej restauracji. Na panelach były wyświetlane jego filmy reklamowe i chciał pokazać, że każde miejsce nadaje się do tego, żeby pochwalić się swoim interesem. No ok rozumiem wszystko, ale czy on siedzi w spożywce?

No właśnie nie a wydaje mi się, że w takich miejscach jak lokale z jedzeniem to raczej powinni pokazywać filmy promocyjne o jakichś owocach, zdrowym żywieniu czy czymkolwiek co ma związek z jedzeniem. Ale w sumie prawda jest taka, że reklamować to trzeba się wszędzie, aby być zauważonym.