Sąsiad namawia mnie na zakup nowych felg

Mieszkam na wsi całe życie. Nigdy nie chciałem przenosić się do miasta, ponieważ tutaj jest mi dobrze. Zawsze jest świeże powietrze, cisza i spokój. To dla mnie najważniejsze. Założyłem rodzinę i mam bardzo fajnych sąsiadów, z którymi się przyjaźnimy.

Z nowymi felgami przyczepa prezentuje się jak nowa

felgi do przyczepySąsiad pracuje w mieście niedaleko i prowadzi własny sklep z częściami do ciągników i przyczep. Zawsze opowiada mi o swoich produktach i nie raz namawia na jakieś zakupy. Ja to wszystko mam i jeszcze na nic się nie zdecydowałem. Teraz jednak było zupełnie inaczej. Otóż sąsiad powiedział, że dostarczyli mu do sklepu nowe felgi do przyczepy, które są bardzo solidne. Ja mam stare felgi i na dodatek nie na wszystkich kołach. Sąsiad od razu powiedział, że jak założę sobie felgi do przyczepy to będzie ona wyglądała prawie jak nowa. On wie, że ja dbam o sprzęt i maszyny, ale w kwestii felg to się jakoś nie zastanawiałem. Przywiózł następnego dnia komplet dla mnie, żebym mógł sobie je zobaczyć i ostatecznie zdecydować. Nie ukrywam, że te felgi do przyczepy były bardzo solidne i podobały mi się. Na dodatek cena była bardzo niska a sąsiad to jeszcze powiedział, że dostanę dodatkową zniżkę. Grzechem byłoby z tego nie skorzystać. Zgodziłem się więc na ich zakup i jeszcze tego samego dnia założyłem te felgi do przyczepy i przyznam, że sąsiad miał rację. Moja przyczepa prezentuje się teraz o niebo lepiej niż przedtem. Warto czasami posłuchać kogoś doświadczonego w pewnych tematach. Sąsiad miał rację.

Teraz to jak sąsiad coś mi oferuje to częściej się decyduję. Zawsze oferuje mi dużo niższą cenę a w sklepie to na pewno zapłacił bym więcej. Planuję kupić nowy kombajn i też go poproszę o pomoc. Zna się na tym i na pewno dobrze mi doradzi.