Samochód do ślubu trasa Katowice

Auto na ślub to nie jest taka prosta i prozaiczna sprawa. Podobnie rzecz ma się z trasą do urzędu stanu cywilnego lub kościoła. Myślicie, ze wystarczy po prostu jechać? Co może być skomplikowanego w przejeździe? Im krótsza jest trasa, tym mniej będzie nam sprawiała kłopotów. Im dłuższa, tym gorzej.

Czym pojechać do ślubu?

Samochód do ślubuPo pierwsze, droga będzie się dłużyć. Po drugie, ryzyko wystąpienia korków czy wypadków po drodze jest znacznie większa. Wybór trasy ma również wpływ na wybór auta. Jeśli planujemy pojechać do ślubu własnym samochodem to nie mamy wyboru. Jeśli jednak planujemy auto wynająć warto zastanowić się nad jego wyborem. Trasa przez Katowice i kabriolet raczej nie są najlepszym połączeniem. Zanieczyszczenia, hałas, ciągnąca się ulica z wielkopowierzchniowymi sklepami po obu stronach raczej nie wprowadzi ans w nastrój ślubny. Leśne drogi mają swoje wady i zalety. Sportowy czy terenowy samochód do ślubu śląsk sprawdzi się w przypadku gdy będziemy podróżować przez pola i łąki. Widoki będą nieporównywalnie lepsze, choć wyboiste. Lepiej omijać autostrady. Być może mamy w okolicy jakąś ciekawą drogę lokalną z malowniczymi widokami. Ciekawa sceneria będzie także ważna w przypadku, gdy zamierzamy zafundować sobie sesję zdjęciowa w lub z samochodem bo np. jesteśmy pasjonatami motoryzacji. Huta Katowice czy kopalnie raczej nie są najlepszym tłem do zdjęć. Na wybór auta na ślub ma wpływ także nasza sukienka. Tak, sukienka! Samochód nie może być zbyt mały, szczególnie jeśli mamy bardzo obszerną lub długa suknię. Może warto pomyśleć nad przystrojeniem auta na ślub.

Dekoracje pasujące do sukni ślubnej będą na pewno miłym akcentem. Można przykładowo doczepić do auta te same kwiaty, które będą użyte w bukiecie panny młodej lub wstążki i baloniki pasujące kolorystycznie do sukni ślubnej. Pomysł wykonanie zależy od was.