Rustykalna deska drewniana na podłogę

Klasyczne wzorce i motywy modne w ostatnich sezonach wchodzą również do naszych domów. Przy malowaniu wybieramy kolory ziemi i bieli, a na podłodze kładziemy naturalne drewno. Wracamy do korzeni i szukamy przyjemnie ciepłych rozwiązań. Rozwiązań, które kojarzą się z przyrodą, naturą i światem. Zaczyna nam się podobać styl wiejski.

Drewniane podłogi rustykalne

deska podłogowa rustykalnaSzukając ciekawych motywów i wzorów, coraz częściej sięgamy po klasyczne wzorce, które zbliżają nas do natury. Ciepłe barwy i prostota przyciąga wzrok. Wiejski klimat buduje przyjemne ciepło domowego ogniska i gwarantuje, że każdy poczuje się w tym miejscu, jak w domu. Modne stają się wyjątkowe podłogi, które nawiązują do klasycznych wzorców. Deska podłogowa rustykalna to rozwiązanie szczególnie dobrze sprawdzające się w połączeniu z meblami z prawdziwego drewna. Taka podłoga wnosi do pomieszczenia szczególne wrażenie pospolitości, ale w bardzo dobrym znaczeniu tego słowa. To ciepło i przyjemność domowego ogniska. To swojskość naszego domu. W takim otoczeniu czujemy się dobrze i z chęcią tam wracamy. Dodając do tego wygodne meble w klasycznym guście i proste kolory stworzymy wyjątkową atmosferę sielanki. Rustykalne dodatki i akompaniująca im podłoga to gwarancja wyjątkowości naszego mieszkania. To modne połączenia, które cofają nas do naszych źródeł istnienia. Do natury.

Ciekawe kolory i naturalne wzorce stają się coraz bardziej modne. Przy projektowaniu wnętrz szukamy ciepłych i naturalnych kolorów, a także drewna i wszystkiego, co kojarzy nam się z wiejskim stylem spokojnego życia. Styl rustykalny jest wyjątkowym połączeniem prostoty i przyjemności z obcowania z naturalnymi wzorami drewna i kamienia. To połączenie najprzyjemniejszych wspomnień z dzieciństwa z wygodą i sielanką codziennego życia.