Różne przeprowadzki w Trójmieście

Jakiś czas prowadziłam sama własny biznes, polegający na organizacji przeprowadzek. W głównej mierze były to przeprowadzki innych firm. Moi pracownicy potrafili sprawnie wszystko zapakować do kartonów. Mieli odpowiedni plan działania, który sprawdzał się za każdym razem bez względu na charakter przeprowadzki. Obecnie do mojego biznesu dołączyła siostra i teraz razem go prowadzimy. Jest mi raźniej.

Przeprowadzka archiwum dużej firmy

przeprowadzki TrójmiastoTakim wymagającym zleceniem było przeprowadzenie przeprowadzki w pewnej firmie. Posiadała ona ogromne archiwum, a co za tym idzie miel dość sporo dokumentacji z kilkunastu lat. Głównie była to dokumentacja kadrowa różnych firm. Firma ta zajmowała się przede wszystkim archiwizacją dokumentacji innych jednostek. Zakupili oni nowy budynek, o wiele większy od obecnego. Ale potrzebowali pomocy w przeprowadzce. Zanim dokumenty mogą zostać włożone do kartonów, to muszą być sporządzone protokoły, tak by było wiadomo co zostało zapakowane do kartonów. Później jeszcze trzeba kartony opisać. Wszystko musi iść według jakieś chronologii. W tym nowym budynku też trzeba wszystko odpakować i ułożyć w odpowiedni sposób. Nasze przeprowadzki Trójmiasto specjalizują się w przenoszeniu archiwum. Już kilka takich przeprowadzek robiliśmy, więc mamy tam jakieś doświadczenie. Zapewniamy własne kartony, które później zabieramy ze sobą jak już nie są potrzebne. Mamy specjalne naklejki na których opisujemy zawartość kartonu. Potem tą naklejkę bez problemu można odkleić i karton się nie niszczy. Przy takich dużych przeprowadzkach potrzebujemy trochę czasu na przygotowanie i jego realizację. Mamy własne samochody, którymi przewozimy kartony. Cena naszej usługi jest adekwatna do ilości przewożonych rzeczy.

Wiele firm nie raz potrzebuje pomocy podczas różnych przeprowadzek. Czasami korzystają z moich usług. Zapewniamy kartony, pakowanie, opisywanie i przewożenie, na życzenie klienta możemy także rozpakować rzeczy w nowym miejscu. Wszystko jest w jednej cenie, więc chyba warto skorzystać z pełnej usługi.