Różne artykuły do promocji

Lady promocyjne i stoiska degustacyjne to na pewno bardzo atrakcyjna możliwość na zaprezentowanie swoich produktów. Zbliżały się najważniejsze dla nas targi wystawiennicze, dlatego postanowiliśmy dokładnie przemyśleć taki zakup i sprawdzić, czy faktycznie lady są tak atrakcyjne wizualnie, jak o nich mówią.

Czym jest lada do promocji?

lada promocyjna

Postanowiliśmy początkowo odwiedzić kilka agencji reklamowych, które posiadają wiele produktów dla swoich klientów. Pracownik zaraz po przywitaniu wręczył nam obszerny katalog z zawartymi informacjami o tym, z czego takie lody są zrobione i jak można je wykorzystywać. Jak się na pewno domyślacie, zastosowań nie było końca. Lada promocyjna sprawdziłaby się idealnie na nadchodzących targach w branży spożywczej, gdyż posiadaliśmy wiele wyrobów, które chcieliśmy przecież jak najlepiej pokazać. Taka ładna na pewno spełniłaby się bardzo dobrze w swoim zadaniu, jednakże chcieliśmy także, aby lada była podświetlana, co na pewno sprawiłoby, że będzie bardziej atrakcyjna spośród konkurencji. Lada promocyjna podświetlana światłami led to zupełna nowość, jak przekonywał nas doświadczony pracownik firmy. Podszedł do naszego zamówienia bardzo profesjonalnie i pierwsze, co zrobił to wypytał, czy właśnie potrzebujemy ladę na targi wystawiennicze, czy może na konferencję prasową. Pytanie to było o tyle ważne, że na rynku są różne modele lad promocyjnych i należy je odpowiednio wybrać w zależności od wydarzenia, w którym będziemy brać udział.

Lada promocyjna najczęściej ma metr szerokości i jest w pełni składana, a także bardzo prosta w montażu, dzięki czemu może z nami podróżować jeszcze przed długi czas i na pewno każdy z naszych pracowników obecnych na wydarzeniu będzie potrafił ją obsłużyć. Ładna lada promocyjna przyciąga wiele uwagi na samych targach.