Rekomendowana terapia u dobrego psychologa

 

Udanie się do psychologa to dla wielu osób ostateczność. Są też tacy, którzy zupełnie nie widzą takiej możliwości, bo się po prostu wstydzą albo krępują. Nie powinniśmy jednak się tak czuć, ponieważ psycholog to lekarz jak każdy inny i jest po to, aby pomóc się nam uporać z czymś, z czym mamy trudność. Udanie się po taką pomoc może mieć na nas tylko dobry wpływ.

Pomoc psychologiczna w każdej sytuacji

znany psycholog z poznaniaOdkąd tylko pamiętam, należę do osób, które mają problemy z nadmiernym odczuwaniem smutku. Zupełnie nie wierzyłam w siebie, łatwo było mnie zdołować i wstydziłam się tego jaka jestem oraz tego jak wyglądam. Niestety, w pewnym momencie doszło to do takiego punktu, że zaczęłam miewać bardzo negatywne myśli i po prostu widać było, jak mój stan się pogarsza. Nie mogłam już tak dłużej żyć i dlatego postanowiłam zasięgnąć pomocy psychologicznej. Wierzyłam bowiem, że dzięki niej będzie lepiej i jakoś się w końcu pozbieram. W internecie prędko wyszukałam osobę, jaką był znany psycholog z Poznania i po przeczytaniu opinii na temat tej osoby doszłam do wniosku, że jest to ktoś bez dwóch zdań godny zaufania. Człowiek ten naprawdę okazał się świetny i jego metody prowadzenia terapii okazały się niezmiernie skuteczne, dzięki czemu byłam w stanie nauczyć się, jak kochać siebie, a także wraz z psychologiem doszłam do przyczyn tej mojej początkowej nienawiści do samej siebie. Pomogło mi to w ogromnym stopniu.

Pomoc psychologiczna to coś, na co zawsze warto się zdecydować, bez względu na to, czy dręczą nas problemy w rodzinie, w pracy, na studiach, czy też w jeżeli chodzi o wewnętrzne rozterki. Dobry i doświadczony psycholog zawsze nas wysłucha i udzieli nam pomocy, na jaką zasługujemy, dzięki czemu bardzo prędko będziemy mogli poczuć się dobrze.