Regały sklepowe

Oferujemy najlepsze regały sklepowe. Ich listwa cenowa może znajdować się w następującym kolorze: niebieskim, żółtym, zielonym, czerwonym, białym oraz przezroczystym. Produkt wysyłany jest w specjalnie paczce przez współpracującą z nami, firmę kurierską.

Jakie regały kupić do sklepu?

Wózki sklepowe, wyposażenia sklepówRegały metalowe sklepowe charakteryzują się bardzo dużą solidnością oraz wyjątkowo wytrzymałą konstrukcję. Posiadają wzmocnione odpowiednio półki, które charakteryzują się wyjątkową nośnością. Doskonale sprawdzą się w każdym sklepie, bez względu na typ prowadzonej działalności, wielkość sklepu czy oferowany asortyment. Pozwalają na bardzo atrakcyjną i przyciągającą uwagę ekspozycję proponowanych towarów. Za ich pomocą możemy skutecznie i zarazem interesująco wyeksponować: artykuły spożywcze, alkohole, napoje, owoce i warzywa. Doskonale sprawdzą się zarówno w średnich i małych sklepach spożywczych, jak i w ogromnych supermarketach i hipermarketach. Regały mago zapewniają indywidualne i bardzo oryginalne oraz nowoczesne rozwiązania wyposażenia powierzchni magazynowych, jak i sklepowych. Nadadzą każdemu sklepowi idealny, a zarazem ciekawy i niepowtarzalny klimat i wygląd. Grupa Mago zatrudnia obecnie ponad 500 pracowników. Jest znana i popularna zarówno w Polsce, jak i za granicą ze względu na swoje świetnej jakości meble sklepowe spożywcze. W Europie, w wielu krajach, posiada szeroko rozwiniętą sieć dystrybucji. Ceny są bardzo atrakcyjne, konkurencyjne i przystępne.

Pracownicy firmy Mago są profesjonalistami, którzy wykorzystują swoją wiedzę, umiejętności, doświadczenie i pomysły do tworzenia nowych, nietypowych, ale jednocześnie bardzo wygodnych i funkcjonalnych rozwiązań.