Kuchnie na wymiar

Przepis na dobre kuchnie na wymiar

Któż z nas nie lubi tego pysznego dania? Pizza jest serwowana w wielu restauracjach, ale najbardziej smakuje ta domowa. Aby zrobić dobrą pizze, musimy się zaopatrzyć w kilka produktów. Do ciasta będą potrzebne drożdże, jajka, mąka, sól, olej i woda.

Kuchnie na wymiar a gotowanie

Kuchnie na wymiarMusimy uważać na to, żeby nie wysypać mąki, ponieważ ubrudzi ona meble do salonu czy kuchnie na wymiar. Jeżeli mamy już te wszystkie produkty, możemy je zacząć powoli ze sobą łączyć. Drożdże rozpuszczamy w wodzie. Mąkę wsypujemy do miski lub na stolnicę. Musimy się nieco postarać, aby meble kuchenne zachować w czystości, ponieważ wtedy będziemy mieć problem z czyszczeniem. Kolejnym krokiem będzie połączenie mąki, drożdży, oleju i jajek. Mieszając wszystkie składniki, dosypujemy dwie szczypty soli. Kiedy ciasto będzie gotowe, możemy je odłożyć w wilgotne i ciepłe miejsce i poczekać godzinę, aż zacznie pracować. My w międzyczasie możemy trochę posprzątać. Na szczęście producent mebli tworzy coraz lepsze meble, które łatwiej się zmywają. Kiedy będzie posprzątane, wyciągamy na stół, wszystko, co mamy w lodówce i chcemy, aby się znalazło na pizzy. Mogą to być różne sery, oliwki, salami, kiełbasy, pomidory, szynka i pieczarki. Kroimy te składniki uważając, aby się nie pociąć i aby nie uszkodzić mebli. Na szczęście współczesna produkcja mebli polega na tym, aby były one trwałe i odporne na uszkodzenia. Jeżeli składniki są przygotowane, a ciasto wyrosło, możemy je rozwałkować cienko i położyć na wielką blachę. Na cieście smarujemy sosem pomidorowym, a na nim kładziemy wszystko, co nam się podoba. Pamiętajmy, aby najpierw dodać ser!

Na końcu kładziemy całą resztę, aby nam się solidnie upiekła. Przyprawy zależą od tego, jakie kuchnie świata preferujemy. Na koniec wstawiamy pizze do piekarnika i tam pieczemy ją przez dwadzieścia minut. Życzę wszystkim smacznego.

Posted in Dom