Projektowanie wnętrz i nowa firma

Jestem Iza. Moja mama chce przejść na emeryturę. Mama od trzydziestu lat zajmowała się projektowaniem wnętrz. Miała firmę, która świadczyła takie usługi. Mama zatrudniała kilka osób na stanowisku projektant wnętrz.

Muszę się nauczyć projektowania wnętrz

projektowanie wnętrzOsoby są doświadczone i bardzo zaangażowane w projekty i zlecenia, które mama otrzymywała od klientów. Stylowe projektowanie wnętrz we Wrocławiu mamę zainteresowało jak była na wycieczce klasowej w Warszawie. Mama mieszkała w miejscowości Wrocław i tam było kilka uczelni, na której mogła studiować architekturę. Architektura wnętrz w dawnych czasach nie była bardzo oblegana. Dzięki temu mama bez problemu dostała się na dzienne studia i mogła studiować swój ulubiony kierunek. Gdyby się nie dostała na studia dzienne moich dziadków nie byłoby stać, ze by finansować studia zaoczne czy wieczorowe. Mama musiałaby sama pracować. Ale studia zaoczne nie mają tak wysokiego poziomu jak dzienne. Aranżacja wnętrz przeprowadzana przez firmę mojej mamy jest na wysokim poziomie architekt wnętrz pan Karol jest jedynym mężczyznom w mamy firmie. Mama zdecydowała się go zatrudnić bo wrócił z zagranicy i miał na swoim koncie udział w wielu interesujących zagranicznych projektach. Mama wiedziała, ze jego wiedza na pewno bardzo jej się przyda w firmie. I tak też się dzieje do tej pory. Projektant wnętrz musi być otwarty na ludzi i ich propozycję. Projektant wnętrz musi mieć także wiedzę teoretyczną ale też praktyczną. Powinien chętnie się uczyć i szukać nowych pomysłów. Architektura wnętrz to była dla mamy szansa.

Dzięki studiom zdobyła znajomości i udało jej się otworzyć firmę. Dzięki ciężkiej pracy osiągnęła wielki sukces. Powoli szykuje się na emeryturę i zamierza przepisać mi firmę. Przede mną wielkie zadanie. Muszę zrobić wszystko żeby mu podołać.