Pranie wykładzin w biurach i domach

Wejście na rynek pracy nie dla każdego człowieka jest łatwe. Większość osób ma duże wymagania nie tylko w stosunku do zarobków, ale również co do zajmowanego przez siebie stanowiska. Pracowałam kilka lat w urzędzie pracy, więc wiem jak było. Dlatego też postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce.

Pralnia wykładzin miała dużo zleceń

Pranie wykładzinJako, że widziałam także przypadki, że kobiety były smutne iż kolejny pracodawca odmówił im zatrudnienia postanowiłam, że muszę coś z tym zrobić. Pozyskałam dofinansowanie i otworzyłam firmę, która zajmowała się praniem wykładzin, tapicerek samochodowych, dywanów oraz mebli. Postanowiłam na początek zatrudnić dwie panie, które znajdowały się w złej sytuacji materialnej. Wiedziałam, że zależy im na stałym zatrudnieniu i że sumiennie będą wykonywać swoje obowiązki. Za pieniądze z dofinansowania zakupiłam niezbędny sprzęt i zaczęłam rozglądać się za klientami. Okazało się, że usługa jaką oferowałam czyli pranie wykładzin było bardzo potrzebne w naszym mieście, zwłaszcza w pomieszczeniach biurowych. Od razu zaproponowałam współpracę biurowcom oferując im kompleksowe usługi czyszczenia wykładzin, dywanów jak również mebli znajdujących się w siedzibach firm. Okazało się, że chętnych nie brakowało i już w przeciągu czterech miesięcy działalności mieliśmy coraz to bardziej zapełniany kalendarz. Zgłaszało się do mnie także wielu klientów indywidualnych zachwyconą wysoką jakością usług oferowanych przez moje pracownice.

Zarówno zatrudnione przeze mnie panie jak i ja byłyśmy bardzo zadowolone z takiego obrotu spraw. Zarówno pranie dywanów jak i czyszczenie wykładzin przyniosło mi wiele pozytywnych komentarzy i nowych klientów. Teraz chcę jeszcze zainwestować w mniejszy sprzęt, by dokładnie czyścić tapicerkę samochodową.