kuchnie Gdynia

Praktyczne meble do kuchni

Od dwóch lat myślałam nad remontem tego problematycznego wnętrza jakim jest kuchnia. Wydaje się, że nie jest to wielka filozofia, jednak gdy odwiedzam znajomych i rodzinę, przeglądam strony internetowe i katalogi zdaję sobie sprawę z tego, że nie mam w ogóle pomysłu na wykończenie swojego wnętrza.

Kuchnie powinny być wyposażone w praktyczne meble

kuchnie GdyniaNiby chciałam czerwone meble kuchenne na wymiar, jednak mi się odwidziały. Następnym pomysłem była czerń, która pięknie kontrastowałaby z białymi dodatkami. A gdzie tam, wyszło to tak smutno, że zrezygnowałam po przyjrzeniu się bliżej pierwszemu projektowi. Pomyślałam,że gdyby zrobić na odwrót i poprosiłam projektanta firmy, która tworzy kuchnie Gdynia na zamówienie w tak pięknym mieście jakim jest Gdynia by przedstawił mi jak wyglądałyby białe meble na czarnym tle. Gdy powiedział mi, że to połączenie w dzisiejszych czasach jest tak proste i oczywiste, że odechciało mi się już tej kuchni. Nie poddałam się jednak i pomyślałam, że kuchnia musi być nie dość, że ładna to jeszcze praktyczna. Sama zadecyduje o jej wyglądzie, w końcu to moja kuchnia na wymiar. Tradycyjnie, poprosiłam o zaprojektowanie dwudrzwiowej szafki pod zlewem na pojemniki na śmieci do segregacji: plastik, szkło, odpadki biodegradowalne, odpady zmieszane oraz papier.

Ponadto jedna oszklona szafa, która trochę przypomina stare czasy ale ja do tej szafki chciałam wrzucić zdjęcia moich najbliższych razem z ich ukochanymi kubkami (w naszej rodzinie każdy ma swój ukochany kubeczek). Z efektu końcowego jestem bardzo zadowolona, w końcu to moja własna kuchnia na wymiar, idealna dla mnie i mojej rodziny.

Posted in Dom