Potrzebuję pilnie komputera do pracy

Udało mi się w końcu znaleźć pracę. Co ciekawe to firma mieści się w innym mieście i mogę pracować zdalnie co mi bardzo odpowiada. Zawsze chciałem w taki sposób pracować i tylko tego rodzaju zatrudnienia poszukiwałem przez cały czas.

Brat załatwił mi komputer poleasingowy od ręki

komputery poleasingowe od rękiWarunkiem zatrudnienia było posiadanie sprzętu takiego jak komputer z dostępem do internetu. Korzystam z internetu brata i muszę teraz szybko coś skombinować. Nie mogę przecież zmarnować takiej okazji. Od razu pobiegłem do brata, który mieszka kilka bloków dalej i o wszystkim mu opowiedziałem. Powiedział, że może zabrać mnie do sklepu, gdzie sprzedają komputery poleasingowe od ręki a takiego właśnie potrzebowałem. Komputer muszę mieć na już i nie mogę czekać. Pojechaliśmy więc do tego sklepu. Pracuje tam znajomy brata, który zajmuje się serwisowaniem urządzeń biurowych. Na stanie miał tylko jeden komputer, ale musiał go sprawdzić przed sprzedażą. Bałem się, że się nie uda, ale brat powiedział, że liczy, że uda się coś załatwić, bo mi powiedział, że tu mają komputery poleasingowe od ręki i jego kumpel to wziął do siebie. Wyjaśniłem mu od razu dlaczego tak mi zależy, żeby załatwić wszystko od ręki i powiedział, że może mi pomóc. Na zapleczu miał komputer, który zamówił klient, ale do tej pory się po niego nie zgłosił. Minęły już dwa tygodnie i uznał, że w takiej sytuacji może mi go sprzedać. Dobrze, że wziąłem ze sobą pieniądze, żeby za wszystko zapłacić. Kupiłem ten komputer i mogłem zacząć swoją pracę zdalną.

Z załatwieniem dostępu do internetu poszło raz dwa. Pracuję dla tej spółki już od jakiegoś czasu i bardzo mi się ta praca podoba. Dobrze, że udało mi się wszystko tak sprawnie załatwić. Gdyby nie brat to pewnie by mi to zajęło więcej czasu.