Poszukiwania skutecznego odwyku

Mój małżonek od dłuższego czasu miał problem z alkoholem. Początkowo nawet ja bagatelizowałam ten problem. uważałam, że nie ma nic złego w szklance piwa po pracy. Nawet jeśli zdarza się to codziennie. Jednak kiedy stracił pracę i zaczął się upijać do nieprzytomności kilka razy w tygodniu powiedziałam, dosyć. Razem zdecydowaliśmy, że musi on iść na odwyk.

Mąż skorzystał ze skutecznego odwyku alkoholowego

skuteczny odwyk alkoholowy w ŁodziWiedziałam, że muszę mu w tym pomóc. Poszłam już nawet do psychologa, ponieważ okazało się, że jestem osobą współuzależnioną. Teraz najważniejsze było, aby znaleźć dla męża najlepsze miejsce na terapię. Mój psycholog podpowiedział mi, gdzie znajdę bardzo dobry ośrodek. Oferował on między innymi skuteczny odwyk alkoholowy w Łodzi. To było bardzo dobre miejsce, gdzie można było skorzystać z długiej kilkunastotygodniowej terapii z możliwością jej przedłużenia, gdzie chorzy na alkoholizm powoli i drobnymi krokami wychodzili z nałogu i przystosowali się do życia bez alkoholu. Psycholog polecił mi to miejsce, ponieważ pracuje tam wysoko wykwalifikowana kadra pracowników, w tym lekarzy, terapeutów, psychiatrów i opiekunów, którzy krok po kroku pomagają chorym uporać się z nałogiem. Każdy tam może liczyć na indywidualne traktowanie i zaangażowanie specjalistów. Powiedziałam o tym mężowi, który natychmiast zgodził się tam pojechać.

Bardzo zależało mi na czasie, ponieważ małżonek nie pił już dwa dni i nie wiedziałam, jak długo uda mu się jeszcze utrzymać ten stan. Były to bardzo ważne, ponieważ do ośrodka przyjmowane były tylko osoby, które w danym momencie były trzeźwe. Zawiozłam go tam jeszcze tego samego dnia. Na szczęście mieli akurat wolne miejsce i zgodzili się go przyjąć. Jestem bardzo zadowolona, że mąż trafił do tak dobrego ośrodka.