Petardy typu wyrzutnie wielostrzałowe

Fajerwerki są świetnym sposobem na uświetnienie rodzinnych uroczystości. Możemy ich używać nie tylko z okazji Sylwestra i na powitanie Nowego Roku, lecz także podczas wesela, urodzin, rocznic a nawet świętując zdany egzamin czy zakończenie kolejnych etapów edukacji. Wyrzutnie rakiet posiadają duży rozbłysk i potrafią dać wyjątkowo spektakularny efekt świetlny.

Bateria z pięknym rozbłyskiem fajerwerków

wyrzutnie petardyMałe petardy nadają się do amatorskiego użytku w dowolnych warunkach na zewnątrz. Duże wyrzutnie rakiet dają wyjątkowo efektowny rozbłysk i potrafią przez dłuższy czas wystrzeliwać wielobarwne sztuczne ognie. Bateria potrafi wystrzelić nawet kilkaset strzałów. Wyrzutnie petardy dają nawet 100-600 strzałów. To bardzo wyjątkowe fajerwerki o wyjątkowym rozrzucie świetlnym. Im więcej strzałów, tym staranniej powinniśmy wybrać miejsce do wystrzału. Najpierw taką baterię należy dobrze zakotwiczyć w podłożu, najlepiej na trawie, poza domami, na niewielkim wzniesieniu, skąd będziemy mogli obserwować niezwykły spektakl świetlny. Nie należy dopuszczać do petard dzieci, bądź nieletnich. Wypadki i incydenty podczas odpalania wyrzutni wynikają z niezastosowania się do instrukcji i ostrzeżeń producenta sztucznych ogni. Jeśli będziemy postępować zgodnie z napisem na opakowaniu i zachowamy należną ostrożność, będziemy mogli cieszyć się wspaniałym spektaklem świetlnym. Wyrzutnia rakiet daje największe rozbłyski spośród sztucznych ogni.   

Sztuczne ognie posiadają różne rodzaje świetlnych efektów. Wyrzutnie petard dają wyjątkowo mocne rozbłyski świetlne. wystrzelają na duże odległości i potrafią na długo rozświetlić niebo co chwila wybuchającymi, gwieździstymi strzałami. Bateria petard potrafi oddać nawet kilkaset strzałów. To wyjątkowy rodzaj fajerwerków.