Pamięć USB z nadrukiem

Kiedy kończyłam studia, bardzo długo zastanawiałam się, jaki prezent wręczę swojemu promotorowi pracy magisterskiej. Bardzo polubiłam tego profesora, ponieważ udzielił mi szeregu porad, dzięki którym pisanie pracy naukowej szło mi szybciej. W końcu wpadłam na pomysł, że podaruję mu pamięć USB z zabawnym nadrukiem. Miałam nadzieję, że prezent przypadnie mu do gustu.

Zakup pamięci USB z nadrukiem

pendrive z nadrukiem z WarszawyW początkowej fazie, pisanie pracy magisterskiej szło mi dość powolnie. Niekoniecznie byłam przekonana do tematu, który sobie obrałam. Długo zastanawiałam się jeszcze, czy jest on w ogóle odpowiedni. Pozbyłam się złudzeń dzięki swojemu promotorowi, który udzielił mi wsparcia nie tylko merytorycznego, ale i mentalnego. Powiedział, żebym się nie martwiła, ponieważ takie zwątpienie jest dla studentów całkowicie normalne. Dlatego też, kiedy ukończyłam pracę i zbliżał się termin obrony, chciałam podziękować promotorowi i wręczyć mu pamiątkowy upominek. Bardzo długo zastanawiałam się, co byłoby odpowiednie na tego typu okazję. W końcu wpadłam na pomysł, aby zakupić pendrive z nadrukiem z Warszawy. Zaprojektowałam ciekawą grafikę, będąc niemal pewna, że spodoba się ona mojemu promotorowi. Firma, która wykonała mi tę pamięć USB z nadrukiem, spisała się na medal, ponieważ wykonała zlecenie bardzo szybko. Byłam szczęśliwa, że kurier dostarczył mi przesyłkę z pamięcią na kilka dni przed obroną. Mogłam się skupić na powtórce materiału.

Teraz kiedy jestem już po obronie pracy magisterskiej, stwierdzam z całą pewnością, że pendrive z nadrukiem był świetnym prezentem dla mojego promotora. Widziałam w jego oczach autentyczną radość z podarku, jaki mu sprawiłam. Mam nadzieję, że za każdym razem, kiedy będzie korzystał z tej pamięci USB, będzie mnie miło wspominał.