Nowoczesne ogniwa fotowoltaiczne z Lublina

W Lublinie  powstała nowoczesna fabryka zajmująca się produkcją paneli słonecznych przeznaczonych do przydomowych instalacji. Jest to pierwsza firma w tej okolicy, która zajęła się energiami odnawialnymi. Jest oto obecnie niesamowity pomysł na rozwój biznesy, gdyż ze względu na mocno postępujące globalne ocieplenie i dyrektywy Unii Europejskiej, musimy zmniejszyć zużycie energii pochodzącej z węgla. 

Produkcja paneli słonecznych w Lublinie

fotowoltaika lublinFirma zajmować się będzie produkcją paneli słonecznych przeznaczonych dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Ogniwa będą instalowane na dachach budynków, ale i można będzie stworzyć własną farmę słoneczna, jeżeli ktoś posiada do tego spory teren. Jest to na pewno strzał w dziesiątkę jeżeli chodzi o ten typ biznesu, gdyż jest póki co bardzo mało firm na rynku zajmujących się profesjonalna produkcją takich ogniw. Jeżeli spojrzeć na rynek to fotowoltaika Lublin ma największy udział procentowy na Polskim rynku. Firma wyszła z założenia, że muszą dostarczyć klientom jak najwyższa jakość swoich ogniw przy odpowiedniej cenie. Okazało się, że sporo osób podchwyciło temat i na wielu domach w całym województwie, lubuskim można już zauważyć po kilka paneli słonecznych na dachach. Aby stworzyć dobrej jakości panele fotowoltaiczne, firma musiała sprowadzać specjalne części do nich, aż z Japonii, ale daje to bardzo wymierny i trwały efekt w postaci zadowolonych klientów.

Mamy nadzieję, że firma z Lublina będzie rozwijać się jeszcze szybciej i jej usługi i produkty zostaną docenione również na Europejskim rynku, gdzie tego typu branża jest już mocno rozwinięta. Pierwsze zamówienia za granicę mają być realizowane już na początku przyszłego tygodnia, gdyż zostały dopiero załatwione odpowiednie zezwolenia.

Posted in Dom