Niedrogie przejazdy do Belgii

 

Częstochowa jest miastem, które dysponuje bardzo dobrym połączeniem z wieloma krajami UE. Dobrym przykładem jest tu Belgia, jak również inne kraje Beneluksu, do których jeździ systematycznie kilkoro najbardziej popularnych przewoźników.

Bezpośrednie połączenie Częstochowa – Belgia

busy do belgii częstochowaGeneralnie rzecz biorąc, Śląsk jest pod tym względem uprzywilejowanym regionem i nie możemy narzekać na trudny dostęp do najlepszych przewoźników. Na szczególną uwagę zasługują jednak ci prywatni, albowiem oferują kursy nie autobusami ani nie autokarami, ale nowoczesnymi i komfortowymi busami. Różnic jest kilka, przede wszystkim jednak, należy wskazać iż busy zabrać mogą jednorazowo, nie więcej niż czterdzieści-pięćdziesiąt osób, toteż atmosfera przejazdu jest znacznie spokojniejsza niż w autobusach lub autokarach, gdzie liczba współpasażerów może być trzycyfrowa. Przejazd busem ma też tą zaletę iż w Belgii jesteśmy szybciej i nie są to różnice liczone w minutach, lecz w godzinach. Jest tak, albowiem autobusy są od nich wolniejsze, a niektóre z nich, przez brak toalety na pokładzie, muszą organizować postoje. Jeżeli zatem chcemy wybrać busy do Belgii Częstochowa jest bardzo dobrym wyborem, gdyż zatrzymują się tu również podczas trasy w odwrotną stronę. Zatem jeżeli ktoś mieszka w Częstochowie lub okolicach, może liczyć nie tylko na transfer w jedną, ale w obie strony. Dodać w tym momencie wypada, że zakup biletu obejmującego kurs w obie strony oznacza sporą zniżkę.

Bus, jaki zabierze nas do Belgii to pojazd na wskroś nowoczesny, wyposażony w systemy ograniczające możliwość wypadku, jak i szybki, dzięki czemu będziemy na miejscu dużo szybciej, niż byłoby to możliwe przy wyborze standardowego przewoźnika, świadczącego transfery autobusami albo autokarami.