Neutralizujący płyn do oczu

Jesteśmy fanami internetu

Neutralizujący płyn do oczu

Bezpieczeństwo w zakładzie pracy jest podstawą, szczególnie w miejscach gdzie występują szkodliwe czynniki. Zakłady produkcyjne czasem narażają pracowników na działanie różnych pyłów, które mogą szkodzić oczom.

Działanie płynu neutralizującego do oczu

neutralizujący plum eye washWypadki zdarzają się wszędzie i czasem nie można ich przewidzieć. Aby się na nie przygotować, każdy z nas w domu posiada podręczną apteczkę pierwszej pomocy, w której znajdują się najczęściej plastry, opatrunki i bandaże. Również w zakładzie pracy musi się znajdować apteczka, ale jej wyposażenie jest znacznie bogatsze. W przedsiębiorstwach, w których pracownicy są narażeni na działanie szkodliwych pyłów i oparów, konieczny jest neutralizujący plum eye wash, który umożliwia łatwe i skuteczne przepłukanie oka i wydobycie z niego niebezpiecznych obcych ciał. Szybkie przemycie oka często minimalizuje ryzyko powstania poważnych urazów, w przypadku gdyby jakieś drobinki pozostały pod powieką. Plum eye wash, to specjalny roztwór, który delikatnie przemywa powierzchnię gałki ocznej i zapobiega dalszemu zanieczyszczeniu. Najważniejsze jest obfite przemycie oka zaraz po wypadku, dlatego pojemniki z płynem powinny być umieszczone w widocznym miejscu i blisko obszaru, gdzie może dojść do takiego zdarzenia. Butelka płynu posiada ergonomiczną końcówkę, dzięki czemu w łatwy sposób przemyjemy oko. Produkt jest sterylny i w razie nie wykorzystania całości płynu, nie należy go ponownie przechowywać, gdyż straci swoje neutralizujące właściwości.

Płyn może być na wyposażeniu apteczki pierwszej pomocy, albo stanowić oddzielny produkt, który jest ogólnie dostępny dla każdego pracownika w zakładzie pracy, gdzie istnieje duże ryzyko zanieczyszczenia oka. Plum eye wash możemy kupić w internecie, albo w sklepach medycznych.