Najlepsze świece zapachowe

 

Ten kto korzysta czasami ze świec zapachowych wie jak cudownie wpływają one na atmosferę w domu i sprawiają, że każde pomieszczenie staje się o wiele bardziej przytulne. Ja jestem ogromną fanką świec, a więc mam ich w domu całkiem sporą kolekcję, która cały czas się powiększa. Mam w domu świece z różnych firm, a więc wiem jakie produkty są dobre.

Yankee Candle to moja ulubiona firma

świeczki zapachowe yankee candleChociaż świec mam w swojej kolekcji bardzo dużo, to większość z nich pochodzi z firmy Yankee Candle, która znana jest z dobrej jakości świec, które mają ciekawe zapachy. Moje ulubione świeczki zapachowe Yankee Candle odkryłam już parę lat temu dzięki koleżance z pracy, która stała się później moją przyjaciółką. Pierwszą świece tej firmy dostałam właśnie od niej, na urodziny. Mimo, że od tamtego momentu minęło już bardzo dużo czasu to nadal pamiętam jaka dokładnie była to świeca – świeczka zapachowa Yankee Candle w średniej wielkości, o zapachu „lemon lavender”. Do teraz uwielbiam ten zapach i często kupuję go w formie wosku albo małej świecy. Jednym z moich ulubionych zapachów jest też świeca o nazwie „pink sand”. Uwielbiam ją też za bardzo ładny pastelowo-różowy kolor. Mam jej spory zapas w domu. Uważam, że wszystkie świece firmy Yankee Candle są warte uwagi i ludzie o różnym guście są w stanie znaleźć tam coś, co im się spodoba. Wielką zaletą tych świec jest bardzo dobry stosunek jakości do ceny produktu.

Świece zapachowe to świetny dodatek do każdego domu. W zależności od zapachu można taką świece użyć na różne okazje oraz w różnych pomieszczeniach. U mnie w domu jakaś świeca znajduje się w każdym pokoju, chociaż najczęściej używam ich w salonie oraz w sypialni. Często też zapalam świecę w przedpokoju, w szczególności kiedy spodziewam się gości.