Najlepsze pylony do reklam

 

Pylony z logo firmy czy reklamami, wyświetlanymi na dużych billboardach to żadna nowość. Są one częstym widokiem w wielu różnych miejscach, przede wszystkim w pobliżu dużych marketów, które używają takich billboardów do zareklamowania swoich produktów, promocji, czy zwyczajnie do zwiększenia widoczności obiektu.

Nowoczesny pylon z billboardami

pylony reklamowe luzinoTakże i w naszej sieci mamy takie pylony przy sklepach, choć czasem ich wybór okazywał się być dość dużą loterią. Niektóre były doskonałą reklamą, wielozadaniową i możliwą do szybkiej i dokładnej personalizacji, zaś inne bywały toporne, i trudne w obsłudze, przez co mieliśmy z nimi nieraz dość duże problemy. Przy naszym najnowszym sklepie postanowiliśmy ulokować najnowocześniejsze pylony reklamowe Luzino nie jest dużą miejscowością, a w okolicy działa tylko jedna firma która zajmuje się tworzeniem takowych pylonów, toteż początkowo mieliśmy dość uzasadnione obawy przed zamawianiem pylonów stamtąd. Okazało się jednak iż owa firma jest dość znana, a jej pylony należą do bardzo solidnych, a przede wszystkim bardzo wielofunkcyjnych. Mogą one, tak jak nasze pylony, być używane do umieszczenia na nich elektronicznych billboardów reklamowych, lub też wyłącznie statycznych reklam, jakie najczęściej można zobaczyć przy sklepach sieciowych.

Każdy taki pylon jest mocowany na betonowej podstawie, bardzo ciężkiej i stabilnej, dzięki której nie ma możliwości przewrócenia się nawet pod wpływem ekstremalnie silnego wiatru czy nawet uderzenia samochodu z dużą prędkością. Firma od której zamawialiśmy pylon zajmuje się również montażem w wyznaczonym miejscu, toteż większość męczących zadań, związanych z ulokowaniem pylonu pracownicy wykonują samodzielnie, bez większego nadzoru ze strony właściciela pylonu.