Najlepsza szkoła nauki jazdy

Jakiś czas temu zdecydowałam się pójść na prawo jazdy. W sumie to ja sama jakoś nie miałam takiej wielkiej ochoty. Jednak zmusiła mnie do tego chyba presja otoczenia. Wszystkie moje koleżanki miały już zdany egzamin dawno temu. 

Zdany egzamin na prawo jazdy

popularna szkoła jazdy w KielcachNiektóre miały już nawet swoje samochody. I tylko ja jakoś zbytnio się tym nie interesowałam. Postanowiłam jednak zrobić sobie prawo jazdy bo w końcu pewnie w przyszłości taki dokument może mi się przydać. A gdy już będę na drugim roku studio to dojdzie mi wiele ciężkich przedmiotów i może być mi wtedy trudniej. Nie wiedziałam tylko do jakiej szkoły jazdy się zapisać. Jedne koleżanki mówiły mi, że do jednej a inne że do całkiem innej. W sumie ostatecznie stwierdziłam, że najbardziej popularna szkoła jazdy w Kielcach będzie dla mnie najlepsza. Zresztą tam kurs był w najlepszej cenie. I nie znam nikogo kto by tam chodził i miał jakiś większy problem ze zdaniem egzaminu. Na początku była teoria. Potem gdy już ją opanowałam to zaczęły się zajęcia praktyczne czyli po prostu jazda samochodem. Najczęściej jeździłam z tym samym instruktorem. Od razu doszłam do wniosku, że chyba lepiej nie mogłam trafić chociaż wszyscy panowie z tej szkoły byli bardzo sympatyczni. Instruktor tłumaczył mi wszystko dokładnie i miał sporo cierpliwości. Nie pamiętam żebym widziała go zdenerwowanego. Zawsze miał uśmiech na twarzy i jakimś żartem potrafił rozładować mój stres związany szczególnie z pierwszymi lekcjami jazdy samochodem.

Byłam bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie tam. Z każdą lekcją byłam lepszym kierowcą. A po skończonym kursie muszę przyznać, że czułam się już dość pewnie za kierownicą. Także na egzaminie nie byłam zdenerwowana. I byłam bardzo szczęśliwa gdy okazało się, że zdałam za pierwszym razem.