Najazdy samochodowe w różnych warsztatach

Jesteśmy fanami internetu

Najazdy samochodowe w różnych warsztatach

W każdym warsztacie, który odwiedzam swoim samochodem, jestem w stanie zauważyć rzeczy, które mocno się od siebie różnią. Czasem są to kompletne pierdoły, a czasem różnice są bardzo duże i nie sposób jest ich nie zauważyć. Na jedną rzecz zwracam jednak największą uwagę spośród wszystkiego, z czym się tam spotykam.

Każdy warsztat ma inne najazdy samochodowe

najazdy samochodowe do osobówekSam nie do końca wiem, dlaczego w ogóle zwracam na to uwagę, ale tak jest. W każdym warsztacie spotykam się z zupełnie innym rozwiązaniem zastosowanym do podnoszenia samochodów. Początkowo nie wiedziałem z czego to wynika, i dopiero później usłyszałem, że najazdy samochodowe do osobówek są produkowane w bardzo wielu miejscach, stąd też brak monopolu któregokolwiek z producentów. Warsztaty oczywiście korzystają w pełni z tego, że konkurencja w tej branży jest wysoka. Każdy warsztat może negocjować ceny z firmami, które produkują i sprzedają najazdy, jeśli zaś jedna firma im odmówi, to spokojnie mogą iść z prośbami do innej. Prędzej czy później znajdą kogoś, kto zdecyduje się na przyjęcie ich oferty, o ile nie jest ona kompletnie absurdalna. Póki co naliczyłem już kilka rodzajów najazdów samochodowych dla osobówek w warsztatach, które odwiedziłem z moim małym gratem. Psuje się bardzo często, a co za tym idzie jestem częstym klientem różnych warsztatów. Nie znalazłem jeszcze warsztatu, który w pełni by mnie zadowolił, dlatego też jeżdżę i próbuję usług różnych zakładów naprawczych. Jeśli znajdę kiedyś mechanika, który zrobi wszystko tak jak będę chciał by było zrobione, stanę się jego stałym klientem.

Zakład, który naprawdę mi się spodobał znalazłem dopiero w zeszłym roku, po bardzo długiej tułaczce. Nie jestem nawet w stanie zliczyć ile miejsc odwiedziłem, nim trafiłem do, moim zdaniem, najlepszego w mieście mechanika.