Na jaki domek nie jest potrzebne pozwolenie

Swego czasu zrobiłem całkiem niezły interes i dzięki temu miałem sporo kasy na koncie, którą zamierzałem jakoś dobrze zainwestować. Najlepsza byłaby budowa domu, ale musiałbym mieć zezwolenie. Nie byłem pewny, czy takie uda mi się zdobyć i dlatego zagłębiłem się w temat.

Wybudowanie letniego domku bez pozwolenia

domek bez pozwoleniaDoczytałem, że możliwy był do wybudowania domek bez pozwolenia na ową budowę i zainteresowałem się tym od razu. Teren, który posiadałem znajdował się blisko jeziora i lasu, co nie powinno mieć żadnego problemu w kwestii formalności. Skontaktowałem się z kumplem, który pracował w urzędzie, ażeby dopytać go o szczegóły. Wolałem mieć pewność, że wszystko przeprowadzone będzie zgodnie z przepisami prawa. Wskazałem mu projekt na domek letniskowy i miejsce, w którym zamierzałem dokonać budowy. Znajomy urzędnik wszystko sprawdził bardzo uważnie i potwierdził mi, że mogę bez problemu wybudować domek bez pozwolenia. Wiedziałem już na czym stoję i od razu postanowiłem zabrać się do działania. Zakupiłem niezbędne materiały w cenach hurtowych i zatrudniłem sprawdzoną ekipę budowlaną. Kierownik od razu zapytał mnie o pozwolenie na budowę a ja przedstawiłem mu dokumenty, które potwierdzały, że pozwolenie nie było mi potrzebne. Od razu jego pracownicy zabrali się do działania. Wiedziałem, że podjąłem dobrą inwestycję, z której będę korzystał ja i cała moja rodzina. Nieruchomość miała powstać w bardzo atrakcyjnej okolicy i wiedziałem, że w przyszłości będzie wiele warta.

Kiedy domek już został wybudowany, to od razu zabrałem nad jezioro całą swoją rodzinę. Był początek czerwca i pogoda dopisywała. Zamierzałem jeszcze zainwestować we własną łódkę, ażeby wypływać wieczorami na ryby. Odpoczynek za miastem był za każdym razem udany.