Motocykle i miłość do nich

Motocykle to coś, w czym można się zakochać. Wiadomo, że jest to niebezpieczna miłość, ponieważ już nie jednego pozbawiła życia. Jednak to jest nie ważne, znaczy ważne, ale nie tak, jak większość uważa, że to jest najważniejsze.

Czym wyróżniają się motocykle?

Szybka do kaskuKtóż z nas, motocyklistów, czy motofanów nie przeprowadzał rozmowy na temat bezpieczeństwa i zagrożenia. Każdy młody motocyklista musiał rozmawiać na ten temat z swoimi rodzicami, chyba, że rodzice też jeżdżą, wtedy sprawa wygląda inaczej, ponieważ rodzic opowiada o zagrożeniach jako o tym, co na nas czyha za każdym zakrętem, a nie wmawia, że zabijemy się. Motocykl jest fajny, z tego względu, że nie jest dostosowany do wszystkiego od razu. Samochód, który byśmy nie kupili, to wrzucimy jedną torbę i zawsze pojedziemy z jakimś bagażem. W motocyklu tego nie ma. W motocyklu jeżeli jedziemy na krótka podróż to możemy wsiąść i pojechać przed siebie. Jednak jeżeli chcemy trochę dalej pojechać to jednak musimy się przygotować. Do montowania od razu mamy stelaże motocyklowe pod sakwy lub plastikowe kufry motocyklowe. Jeżeli jeździmy na krótkie dystanse to można jeździć ze zwykłym plecakiem, jednak na dłuższe dystanse polecałbym jednak plecaki motocyklowe, które są dużo trwalsze a dodatkowo materiał, z którego są wykonane niemal zawsze jest nieprzemakalny. Więc czego byśmy w nim nie przewozili to możemy być spokojni, że nie zamoknie nam, co jednak w przypadku zwykłego plecaka nie ma miejsce, ponieważ każdy, nawet mały deszcze może nam go zamoczyć.

Wiadomo, że motocykl nie jest idealny. Ma swoje wady, jednak jeżeli naprawdę go pokochamy, to będzie nam wszystko jedno i będziemy nim jeździć choćby nie wiem co.