Moje przeboje z bydgoskimi elektrykami

Odkupiłam stare mieszkanie w centrum miasta, które widziało już co najmniej kilkanaście remontów i, jak wyzłośliwia się mój mąż, ze trzy wojny, w tym dwie światowe. Nie było tak źle, ale wymagało sporo pracy.

W końcu mamy dobrego elektryka

tanie usługi elektryczne w BydgoszczyNajgorzej było, kiedy postanowiliśmy, że trzeba wymienić całą elektrykę, dla bezpieczeństwa naszego i dzieci. Najpierw okazało się, że zaginęły gdzieś dokumenty od połowy instalacji i nie wiadomo co, gdzie i jak biegnie. Pierwszy elektryk pokręcił tylko głową i powiedział, że on nic nie zrobi. Drugi pofatygował się do mieszkania i stwierdził, że może za o połowę wyższą stawkę… Trzeci mówił to samo, chociaż udało się nam znaleźć brakujące dokumenty. Już myśleliśmy, że sami będziemy musieli zrobić jakiś kurs czy szkołę, żebyśmy samodzielnie mogli zająć się pracami w mieszkaniu. Wtedy trafiłam na ogłoszenie firmy oferującej tanie usługi elektryczne w Bydgoszczy. Nie słyszałam o niej wcześniej, a okazała się strzałem w dziesiątkę. Panowie z firmy nie wydziwiali, tylko od razu powiedzieli co, jak i za ile, oraz, przede wszystkim, dlaczego tyle i co na pewno trzeba zrobić lub poprawić. Dzięki nim mamy już zmienioną instalację i czekamy teraz na pozakładanie gniazdek, włączników, lamp i tak dalej. A przy okazji obiecali zajrzeć do zepsutego radia, bo jeden z nich lubi naprawiać elektronikę. Nie spodziewałam się, że uda się nam trafić tak dobrze, zwłaszcza biorąc pod uwagę wcześniejsze problemy ze znalezieniem fachowców, którzy chcieliby się podjąć pracy w naszym mieszkaniu. Teraz najgorsze za nami, zostało nam urządzenie mieszkania do końca i możemy się wprowadzać.

Gdybyśmy jeszcze kiedyś mieli jakieś problemy z elektryką, to już wiemy, do kogo możemy się zgłosić po pomoc, żeby się nie rozczarować. Dobrze mieć takich sprawdzonych fachowców.