tanie meble kuchenne szczecin

Mój problemowy mąż i zakupy mebli kuchennych

Ahoj! Dobrze że istnieją te nasze babskie fora, bo gdzie ja bym mogła się wyżalić, jak nie tutaj. Przecież nie swojemu mężowi, a właśnie o nim chcę porozmawiać. Przeczytałyście już tytuł postu, więc za wiele wyjaśniać nie będę.

Nowe meble kuchenne i domowa kłótnia

tanie meble kuchenne szczecin

Słyszałam też, że mężczyźni nie lubią zakupów, ale mój jest chyba mistrzem świata w tej kwestii, co najmniej na cały Szczecin. Naczytałam się trochę o tym męskim „schorzeniu” i wiem, że mój mąż jest czołowym przedstawicielem na nią chorujących. Jednak nie sądziłam, że kupowanie przez nas mebli, przyniesie aż tyle kłopotów. Musimy wymienić umeblowanie w kuchni, byłam przekonana, że oferta na tanie meble kuchenne Szczecin będzie dla nas idealna. Widocznie się myliłam. Najpierw musiałam stoczyć bitwę o to, żeby w ogóle wybrał się ze mną do sklepu. Nic z tego. Jednak najbardziej zdenerwowałam się, kiedy meble były już w domu, a on wyraził o nich swoją niepochlebną opinię Krzyczałam wtedy bardzo głośno i tłumaczyłam mu, że dlatego właśnie chciałam, żeby wybrał się do sklepu razem ze mną. Jedyną winą może obarczać tylko siebie.
Meble zostały, a ja on przestał narzekać. Przyznał, że faktycznie był to uży błąd z jego strony. obiecał, że w takich sytuacjach zawsze będzie mi w sklepie towarzyszył. Mimo tego, że zakupy t ostatnie na co chce tracić swój czas.